Kontakt

Zarządzanie dokumentami

Naszą pierwszą kopiarkę dumnie zaprezentowaliśmy już w roku 1972 a następnie, pod koniec lat dziewięćdziesiątych, wprowadziliśmy serię szybkich, nowych kopiarek cyfrowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Dziś światowa produkcja urządzeń wielofunkcyjnych przekroczyła już 13,5 miliona sztuk, a my w dalszym ciągu produkujemy jedne z najlepszych i najpopularniejszych na świecie urządzeń do cyfrowej obróbki dokumentów. 

Wysoka wydajność sprzętu oraz zaawansowana technologia tonerów to nie jedyne dziedziny, w których jesteśmy specjalistami. Opracowujemy również rozwiązania pozwalające na zwiększenie efektywności i podniesienie poziomu pracy w Państwa firmie.

Obecnie proponujemy całą gamę produktów od oszczędzających miejsce czarno-białych i kolorowych kopiarek, po unikalne uniwersalne systemy wielofunkcyjne o wysokiej wydajności. A ponieważ technologia tonerów idzie w parze z rozwiązaniami technicznymi sprzętu, mogą mieć Państwo pewność co do najwyższej jakości wydruku od pierwszej do ostatniej strony.

Zarządzanie komunikacją

Rynek profesjonalnych monitorów wymaga rygorystycznego utrzymywania wysokiego standardu produktów różnych rodzajów i do różnych zastosowań. Choć każda sytuacja stawia przed producentem inne wyzwania, w każdym przypadku potrzebne są wydajne, niezawodne rozwiązania, tworzone po to, by spełniać określone wymagania.

Sharp dysponuje doświadczeniem i wiedzą, które pozwalają firmie opracowywać innowacyjne, najlepsze w swojej klasie rozwiązania, zapewniające wysokiej jakości monitory dla każdego scenariusza: od pełnej presji korporacyjnej sali konferencyjnej po wymagające instalacje w miejscach publicznych.

Dzięki nowoczesnej technologii o najlepszych parametrach połączonej z dążeniem do doskonałości we wszystkim, co robimy, z absolutną pewnością możemy zapewnić, że dla każdego wyzwania na rynku pionowym istnieje oryginalne i wysoce wydajne rozwiązanie Sharp Visual Solution.

Zarządzanie energią

Firma Sharp jest światowym liderem na rynku rozwiązań wykorzystujących energię słoneczną. I to nie od wczoraj. Nasze ponad 55-letnie doświadczenie to dowód naszej spuścizny, wiedzy i niezawodności.

Jako centrum kompetencji w branży sieciowych rozwiązań energetycznych zapewniamy:

  • Moduły fotowoltaiczne dla przyjaznego środowisku wytwarzania energii
  • Magazyny energii  dla użytkowania przechowywanej energii w dowolnym momencie
  • Asystenta zarządzania energią "Smart Chap" Energy Manager dla monitorowania i kontrolowania zużycia energii

Sharp wytwarza energię w sposób przyjazny środowisku i mądrze ją wykorzystuje, by umożliwić wygodniejszy styl życia, przyczyniając się społeczeństwu na skalę światową.