Kontakt

Druk biurowy

Prowadzenie firmy wymaga wydajnego i bezpiecznego tworzenia dokumentów. Aby pomóc w osiągnięciu wyższej wydajności i swobodnego przepływu zadań, Sharp oferuje wachlarz przyjaznych użytkownikowi urządzeń wielofunkcyjnych.

Urządzenia te są nie tylko energooszczędne, co pozwala zmniejszyć koszty utrzymania, ale również elastyczne, dzięki czemu zaspokajają rosnące potrzeby użytkownika. Dzięki oryginalnej otwartej platformie Sharp OSA, twoje urządzenie wielofunkcyjne stanie się zintegrowanym portem aplikacji biznesowych.

Tak więc niezależnie od tego, czy poszukujesz wydajnego urządzenia nabiurkowego, czy też wydajności w druku wysokonakładowym, Sharp oferuje rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Druk produkcyjny

Te urządzenia produkcyjne do szybkiego druku kolorowego i czarno-białego są doskonałe dla centralnych działów druku, druku wewnątrzfirmowego oraz środowisk komercyjnych. Produkty są wytrzymałe, wydajne oraz zaskakująco energooszczędne. Oferują możliwość druku wysokonakładwego z wieloma opcjami obróbki końcowej.

Ponadto różne funkcje automatycznej regulacji pozwalają urządzeniom na utrzymanie jednolitej wysokiej jakości wydruku.

Optimised Software Solutions

 • Optimised Software Solutions

  Prowadzenie biznesu wymaga stałej optymalizacji sposobów pracy – niezależnie od wyzwań, jakie staną na drodze. Bazując na sprawdzonych i mocnych stronach urządzeń wielofunkcyjnych Sharp, oferowany przez nas pakiet Optimised Software Solutions został  opracowany z myślą o obniżeniu kosztów druku i kopiowania, lepszym wykorzystaniu zasobów, tworzeniu i uzyskiwaniu łatwiejszego dostępu do dokumentów oraz zapewnieniu, że wszystkie te elementy są w pełni kontrolowane i bezpieczne.

 • Zarządzanie wydrukiem

  Stale zwiększająca się presja wywierana na firmy, sprawia, że konieczne staje się jeszcze lepsze wykorzystanie posiadanych aktywów, można to osiągnąć, pracując szybciej i efektywniej. Z drugiej strony, koszty można kontrolować, jeśli się je mierzy. Dlatego Optimised Printing Solutions pomagają aktywnie monitorować i zarządzać zadaniami drukowania i kopiowania, dzięki czemu możliwe jest śledzenie kosztów, zapobieganie nieuprawnionemu użyciu i marnowaniu materiałów oraz oszczędność czasu i zasobów.

 • Cyfryzacja dokumentów

  Rzeczywiste koszty dokumentów nie pochodzą z ich wytwarzania, ale zarządzania nimi. Zawsze gdy są one przetwarzane, czy to w celu uporządkowania, indeksowania, przechowywania, dystrybucji, odzyskiwania czy ponownego wykorzystania – cała praca z dokumentami staje się bardziej skomplikowana. Pakiet rozwiązań Sharp Optimised Scanning Solutions oferuje pełną kontrolę pozwalającą na efektywne organizowanie, przechowywanie i udostępnianie dokumentów, niezależnie od tego w jaki sposób są tworzone czy wykorzystywane, a wszystko to przy pomocy zautomatyzowanych procesów, które oszczędzają czas i pozwalają unikać kosztownych błędów.

 • Aplikacje mobilne

  Tempo pracy przyspiesza, a ludzie chcą dostępu do informacji za pomocą różnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Rozwiązania z pakietu Sharp Optimised Mobile Solutions pozwalają pracownikom łączyć się szybko ze swoimi urządzeniami biurowymi z każdego miejsca na świecie w dowolnej chwili. Dzięki temu przebywając poza biurem mogą prosto i bezpiecznie drukować, skanować i udostępniać dokumenty przy pomocy nowoczesnych urządzeń mobilnych.

 • Zarządzanie dokumentami i przepływem zadań

  Sharp pomoże Państwu w pełni wykorzystać potencjał chmury sprawiając, że współpraca w ramach i pomiędzy grupami roboczymi stanie się prostsza i wydajniejsza. Teraz Państwa zespół może pracować bezpośrednio z dowolnego urządzenia, m.in. smartfonów, tabletów, laptopów, komputerów stacjonarnych czy najnowszych urządzeń wielofunkcyjnych oraz interaktywnych tablic. To wszystko działa tak samo w chmurze.

 • Zarządzanie urządzeniami

  Drukarki, kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne wymagają większej uwagi niż jakikolwiek inny element infrastruktury biurowej – choćby dlatego, że trzeba je regularnie zaopatrywać w papier i toner. A za każdym razem, gdy jedno z urządzeń staje się niedostępne, może to wstrzymywać pracę dziesiątków pracowników i paraliżować pracę całych działów firmy. Właśnie dlatego firma Sharp stworzyła pakiet aplikacji usprawniających proces administrowania urządzeniami wielofunkcyjnymi, dzięki czemu Państwa praca jest łatwiejsza i szybsza, co znacznie obniża koszty funkcjonowania biura.

 • Rozwiązania produkcyjne

  Twój Print Room musi działać wydajnie, byś mógł zaspokoić potrzeby klientów niezależnie od tego, jakie wyzwania ich czekają. Nasze rozwiązania dedykowane do przepływ zadań, w oparciu o mocne strony urządzeń produkcyjnych Sharp, maksymalizują wydajność urządzeń dzięki wbudowanym funkcjom przygotowania do druku i zarządzania barwą. Te rozwiązania pozwalają na szybkie korekty, zwiększając wydajność osoby obsługującej urządzenie i uniknie kosztownych błędów.

Rynki pionowe

 • Rynki pionowe

  Sharp oferuje szeroki wybór produktów skierowanych do agencji rządowych, instytucji oświatowych, placówek zdrowotnych i na rynki komercyjne. Mogą Państwo liczyć na to, że firma Sharp odpowie na Państwa potrzeby dostarczając wysokiej jakości produktów.

 • Instytucje publiczne

  Zmniejszenie kosztów oraz niezawodność pracy to kluczowe czynniki w instytucjach publicznych. Sharp oferuje szeroki wachlarz zaawansowanych technologicznie produktów, które mogą być używane w instytucjach rządowych.

  Sharp pomaga urzędom centralnym i samorządom lokalnym spełniać wymogi dotyczące bezpieczeństwa dzięki wielokrotnie nagradzanym urządzeniom wielofunkcyjnym. Produkty wyposażone są w takie funkcje, jak wbudowana ochrona dokumentów oraz zwiększone zabezpieczenia, w tym wygodna funkcja end-of-lease, która trwale nadpisuje wszystkie dane: zarchiwizowane dokumenty, dane użytkownika, status zadań, datę i książkę adresową.

 • Edukacja

  Punkty usługowe, działy reprograficzne i biblioteki wymagają zarządzania dokumentami i kontroli nad nimi. Obciążając wydruk opłatami oraz przekierowując wydruk z drukarek nabiurkowych na wydajniejsze urządzenia korytarzowe, szkoły mogą zmniejszyć ilość drukowanych dokumentów, zredukować koszty wydruku oraz zwiększyć swoją wartość dodaną dla studentów. Urządzenia wielofunkcyjne Sharp mogą być dostępne dla studentów, poprzez numery legitymacji Możliwe jest zastosowanie także mikropłatności, dzięki którym uczelnia będzie czerpała korzyści z takiego rozwiązania. 

 • Kancelarie prawne

  Zarządzanie dokumentami oraz poufność danych klienta to najważniejsze kwestie w kancelariach prawnych. Sharp pomaga kancelariom prawnym chronić dane klienta dzięki wielokrotnie nagradzanym urządzeniom wielofunkcyjnym. Produkty wyposażone są w takie funkcje, jak wbudowana ochrona dokumentów oraz zwiększone zabezpieczenia, w tym funkcja end-of-lease, która trwale nadpisuje wszystkie dane: zarchiwizowane dokumenty, dane użytkownika, status zadań, datę i książkę adresową.

 • Służba zdrowia

  Troska o pacjenta oraz oszczędność kosztów mają niezwykle duże znaczenie w branży medycznej. Sharp oferuje szeroki wachlarz zaawansowanych technologicznie produktów, które mogą być używane w szpitalnych punktach rejestracji, salach pacjentów, biurach administracyjnych i salach szkoleniowych. Urządzenia wielofunkcyjne Sharp, cieszące się opinią jednych z najlepszych w kwestii ochrony dokumentów, pomagają zapewnić bezpieczeństwo danych pacjenta.

 • Przemysł turystyczny, hotelarstwo

  Sharp oferuje zaawansowane technologicznie produkty odpowiednie dla recepcji, sal konferencyjnych, pokoi hotelowych oraz pomieszczeń administracyjnych, które zwiększają wartość obiektów i pomagają im generować przychód.

  Zaawansowane, lecz proste w użyciu funkcje urządzeń wielofunkcyjnych Sharp pozwalają gościom łatwo wysyłać i odbierać faksy, drukować z pamięci USB oraz skanować do maili, faksów czy na serwer FTP. Obsługa recepcji może łatwo skanować i przesyłać kopie rachunków czy paragonów bezpośrednio na pocztę e-mail. Nie zapominajmy też o działach gastronomii. Karty menu dla restauracji i sal bankietowych mogą być wydrukowane na żądanie.

 • Korporacje

  Całe firmy i poszczególne departamenty wykorzystują urządzenia wielofunkcyjne Sharp do generowania raportów, publikacji, broszur oraz tworzenia prezentacji wysokiej jakości i o profesjonalnym charakterze. Urządzenie wielofunkcyjne to naturalne połączenie między informacją a sposobem, w jaki ludzie ją wykorzystują. Właśnie dlatego Sharp oferuje kompletny pakiet bezpieczeństwa, zaprojektowany tak, by zapewnić dopasowane do ich potrzeb rozwiązanie. Sharp zwraca baczną uwagę na wymagania różnych firm, dlatego firma łączy wstępne szyfrowanie z wielokrotnym nadpisywaniem danych, zapewniając wyższy poziom bezpieczeństwa niż standardowo.