sharp
Jesteś tutaj: Sharp Polska > O nas > Wiadomości

Firma Sharp prezentuje nowe lodówki serii Premium otwierane z dwóch stron

Berlin, 02.09.2010

Otwartość dla każdego – nowy poziom dostępności dwóch wysokiej jakości modeli lodówek jest prezentowany przez firmę Sharp po raz pierwszy na IFA 2010. Modele SJ-WS360T i SJ-WS320T, dostępne w kolorze srebrnym i czarnym, są wyposażone w opracowany przez firmę Sharp system otwierania drzwi Dual Swing, dzięki któremu drzwi można otwierać z lewej i prawej strony. Równocześnie ta 2-drzwiowa chłodziarko-zamrażarka, reprezentująca klasę A++, wyposażona została w szereg zaawansowanych technologii, zapewniających równomierne chłodzenie, wysoką sterylność lodówki i energooszczędność.

Berlin, IFA 2010. Nowe lodówki SJ-WS360T i SJ-WS320T firmy Sharp wyróżnia niespotykany na rynku praktyczny system otwierania drzwi na dwie strony – Dual Swing Door. Ta innowacja, opracowana przez firmę Sharp, umożliwia ustawienie tych wolnostojących urządzeń w dowolnym miejscu kuchni. Użytkownicy obu modeli mogą otwierać drzwi w lewą lub prawą stronę, zależnie od swoich potrzeb. Duża pojemność, klasa energooszczędności A++, chłodzenie hybrydowe, technologia Plasmacluster i oświetlenie LED składają się w prosty sposób na nowoczesność wysokiej jakości lodówek firmy Sharp1.

 

- Firma Sharp opracowała nowy sposób instalacji drzwi Dual Swing, dzięki któremu drzwi lodówek i zamrażarek można otwierać z lewej lub prawej strony. Ta właściwość może wydawać się zupełnie zwyczajna, ale w każdej kuchni znajduje bardzo praktyczne zastosowanie - wyjaśnia Waldemar Pokora, Product Manager, Sharp Electronics Poland. Mechanizm Dual Swing, opracowany przez firmę Sharp, oznacza że podczas wspólnego przyrządzania potraw z przyjaciółmi, czy rodziną nikt nie wchodzi sobie w drogę. Jeśli chcesz otworzyć lodówkę, po prostu to robisz. System dwustronnego otwierania drzwi jest również praktyczny w małych kuchniach. Użytkownik może otwierać drzwi nowej lodówki w dowolny sposób, w lewą lub prawą stronę, w zależności od tego ile ma miejsca -   kontynuuje Pokora.

 

Podwójna korzyść dla środowiska: nowe modele SJ-WS360T i SJ-WS320T firmy Sharp wyróżniają się wyjątkowo niskim zużyciem energii. Te wysokowydajne urządzenia firmy Sharp wykorzystują technologię z inwerterem, która umożliwia zoptymalizowanie wydajności zamrażania sprężarki w celu osiągnięcia maksymalnej energooszczędności. Obydwa modele zostały nagrodzone za klasę energooszczędności A++ i wkład wniesiony w ochronę środowiska.

 

Funkcjonalność chłodziarko-zamrażarek SJ-WS360T i SJ-WS320T firmy Sharp jest równie ważna jak niskie zużycie energii i łatwa obsługa. Przemyślany system chłodzenia hybrydowego łączy technologię i zalety dwóch różnych systemów chłodzenia: systemu bezpośredniego chłodzenia, wykorzystującego panel aluminiowy schłodzony do ok. 0 stopni Celsjusza, który chłodzi komorę, odprowadzając ciepło oraz systemu dynamicznego przepływu schłodzonego powietrza, który zapewnia równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza wewnątrz całej lodówki. System chłodzenia hybrydowego pomaga utrzymać naturalną konsystencję żywności przez dłuższy czas, nie powodując jej wysuszenia. Ponadto funkcja „no-frost” zapobiega osiadaniu szronu, dzięki czemu uciążliwe i długotrwałe odszranianie komory zamrażarki należy już do przeszłości. Technologia Plasmacluster, opracowana przez firmę Sharp, zmniejsza rozprzestrzenianie się określonych odmian pleśni, poprawiając w ten sposób stan higieny wewnątrz lodówki. Pochłaniacz zapachów zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. W oddzielnych szufladach chłodzących, przy temperaturze ok. 0 stopni Celsjusza, nawet najdelikatniejsze produkty żywnościowe, jak ryby i mięso, pozostają świeże przed dłuższy czas.

 

Ładny wygląd: nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp wyróżniają się także znakomitą stylistyką. Występują w kolorystyce - srebrnej lub czarnej. Wyrafinowany wygląd dopełnia wysokiej jakości wykończenie. Energooszczędny system oświetlenia LED zapewnia znakomite oświetlenie całego wnętrza lodówki. A umieszczenie diod LED z przodu, zapewnia dostateczne oświetlenie wszystkich produktów znajdujących się wewnątrz, nawet jeśli lodówka jest pełna.

 

1 Całkowita pojemność użytkowa: 366 litrów - model SJ-WS360T, 236 litrów - model SJ-WS320T