Kontakt

Przyłącz się do nas podczas targów ISE 2017

Odkryj naszą bogatą ofertę podczas targów ISE 2017, które odbędą się w dniach 7–10 lutego w centrum kongresowym RAI Amsterdam. Znajdziesz nas w hali 12 na stanowisku E76.

Podczas targów ISE 2017, zaprezentujemy nasze imponujące, nowe produkty na rok 2017 i kolejne lata! Przygotowaliśmy nie tylko szeroką ofertę, ale i mnóstwo wspaniałych niespodzianek, byś sam mógł przetestować nasze produkty.

W interaktywnych prezentacjach pokażemy na żywo, jak współpraca z nami może pomóc Ci odblokować niewykorzystany potencjał w Twojej pracy z klientami z sektorów edukacji, działalności korporacyjnej, sprzedaży detalicznej oraz organizacji wydarzeń.

By otrzymać darmowy bilet na targi ISE 2017, kliknij w poniższy link i zarejestruj się - nie zapomnij użyć specjalnego kodu: 703791.

Partner firmy Sharp w branży Digital Signage na targach ISE 2017

Podczas ISE 2017 będziemy z radością współpracować z CityMeo, partnerem Sharp w sektorze Digital Signage, by dodatkowo uatrakcyjnić naszą ofertę produktów z tej kategorii.

CityMeo zapewnia łatwe w użytkowaniu rozwiązania digital signage, które upraszczają komunikację. Platforma w chmurze, którą proponuje firma, oferuje wiele wydajnych narzędzi, w tym narzędzie tworzenia treści, funkcję uaktualniania treści w czasie rzeczywistym, odtwarzanie odpowiednio dostosowanych treści oraz wspólny interfejs zarządzania ekranem. Wbudowane narzędzia analizy w czasie rzeczywistym pozwalają dokładnie monitorować przekaz z dowolnego miejsca i urządzenia, w tym tabletu czy telefonu. Szkolenie trwa kilka minut, nawet w przypadku operatorów niebędących specjalistami.

Kategorie: Digital Signage; Mieszkalny; Reklamowy

Strona internetowa: www.citymeo.io

Umów się na spotkanie z jednym z Ekspertów Visual Solutions

Spotkaj się z naszymi ekspertami, by dowiedzieć się, jak możesz odblokować łączność i produktywność w pracy z klientami. Wypełnij formularz, a pracownik naszej firmy skontaktuje się z Tobą.

loading