sharp
Jesteś tutaj: Sharp Polska > O nas > Wiadomości

Sharp zdobywcą 4 Złotych Pixeli

Warszawa, 02.11.2010

22 października rozdane zostały statuetki Złoty Pixel, nagrody plebiscytu organizowanego przez portal miłośników sprzętu Audio Video -  www.hdtv.com.pl.  Telewizory firmy Sharp zostały zwycięzcami aż w czterech kategoriach.

Złoty Pixel to plebiscyt, w którym najlepsze produkty i marki Audio Video wybierają sami użytkownicy. W tym roku wręczenie statuetek odbyło się podczas premierowej edycji Targów Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF, zorganizowanej w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Firma Sharp odebrała 4 statuetki, w kategorii:

  • Najładniejszy telewizor  – zwycięski model Sharp LC-LE820E
  • Telewizor LCD LED 55-60’’ – zwycięski model Sharp LC-60LE822E
  • Telewizor LCD LED 52” – zwycięski model Sharp LC-52LE822E
  • Telewizor LCD LED 40-42’’ – zwycięski model Sharp LC-40LE924E

Nagrodzone telewizory otrzymały najwięcej głosów wśród kilku tysięcy internautów biorących udział w plebiscycie.

- Nagrody przyznane naszym telewizorom przez portal hdtv.com.pl są dla nas szczególnie ważne. Ich wartość zaznaczona jest przede wszystkim tym, iż na nasze telewizory postawili sami użytkownicy, pasjonaci sprzętu Audio Video - powiedział Cezary Urynowicz, Marketing Manager Sharp Electronics Poland.

Złoty Pixel to plebiscyt, w którym użytkownicy wybierają najlepsze produkty i marki Audio Video. W tym roku nagrody przyznano w 35 kategoriach. Wyłoniono liderów takich dziedzin, jak m.in.: telewizory LCD, telewizory plazmowe, kamery, projektory, amplitunery. Pomysłodawcą i organizatorem plebiscytu jest www.hdtv.com.pl, wydawca portalu o tej samej nazwie.

Pierwszą edycję konkursu przeprowadzono na przełomie 2006 i 2007 roku.