sharp
Jesteś tutaj: Sharp Polska > Produkty > Elektronika użytkowa > Telewizory LCD > Supersize AQUOS

Supersize AQUOS

Wielkie emocje na dużym ekranie

Naprawdę duży telewizor sprawia, że czujesz się tak, jak gdybyś przebywał na stadionie w samym centrum meczu. Ale duży telewizor to nie tylko rozmiary. Abyś mógł przeżyć doznania na najwyższym poziomie, reprodukcja obrazu musi być absolutnie wyjątkowa.

 
/This is Why /Właśnie dlatego wprowadzamy na rynek nasze nowe telewizory AQUOS Supersize odznaczające się lepszą reprodukcją kolorów, wyższym kontrastem i niespotykanej ostrością obrazu oraz dopracowaniem najmniejszych detali. Firma Sharp oferuje telewizory AQUOS LED Supersize o przekątnych ekranu 80” (203 cm), 70” (177 cm) i 60” (152 cm).

Energooszczędne funkcje AQUOS firmy Sharp

Zachowanie środowiska naturalnego stanowi poważne wyzwanie. /This is why /Właśnie dlatego telewizory firmy Sharp wyróżniają się najwyższą energooszczędnością na rynku.

Nowa fabryka Sakai w Japonii firmy Sharp jest zoptymalizowana materiałowo i energetycznie dla produkcji następnej generacji paneli LCD i cienkowarstwowych ogniw słonecznych.

Firma Sharp jako pierwsza zastosowała matryce szklane dziesiątej generacji, które otworzyły nowe szerokie możliwości dla wytwarzania dużych paneli LCD oferujących najwyższą jakość, mniejsze koszty i optymalizację materiałów. Połączenie nagrodzonej technologii Quattron z panelem LCD dziesiątej generacji standardu 1080p i podświetleniem LED stanowi kolejny przykład przyjęcia przez firmę Sharp odpowiedzialności za nasze środowisko naturalne i ochronę zasobów naturalnych.
• Wszystkie produkty firmy Sharp wyposażone są w energooszczędne funkcje i produkowane są przy możliwie minimalnym wpływie na środowisko.
• Wiele naszych telewizorów zostało zaliczonych do klasy efektywności energetycznej A+ lub A++.
• W badaniach rynku przeprowadzonych przez niemiecką organizację ochrony środowiska BUND nasze telewizory AQUOS o różnych rozmiarach ekranu plasują są w pierwszej dziesiątce (z wynikami badań z czerwca 2011 r. można zapoznać się na stronie www.bund.net/tv-finder).
• Wielu telewizorom firmy Sharp przyznano unijny certyfikat Ecolabel.
 

Telewizor firmy Sharp z łatwym dostępem do internetu

AQUOS firmy Sharp to doskonały telewizor dla osób, które lubią więcej niż tylko oglądać telewizję. Menu AQUOS NET+ daje dostęp z telewizora do popularnych usług on-line. Przy pomocy pilota możesz przeglądać zawartość sieci, sprawdzać płatne kanały, pobierać aplikacje, wypożyczać filmy poprzez naciśnięcie jednego przycisku, czatować lub rozmawiać z podglądem wideo z przyjaciółmi.

Funkcje sieciowe umożliwiają wygodny dostęp z telewizora do materiałów on-line poprzez naciśnięcie jednego przycisku na pilocie.

Funkcja AQUOS NET+ umożliwia również wykorzystanie telewizora firmy Sharp jako odtwarzacza multimedialnego oraz przewodowe lub bezprzewodowe podłączenie do sieci domowej (DLNA). Uzyskujesz dostęp z telewizora do filmów wideo, zdjęć, plików muzycznych zapisanych na cyfrowych nośnikach.

Wideo na żądanie (VOD) – korzystaj z funkcji „wideo na żądanie”, siedząc wygodnie przed telewizorem. Funkcja AQUOS Net+ daje dostęp do tysięcy pozycji w różnych kategoriach. W ten sposób łatwo jest bezpośrednio z telewizora AQUOS znaleźć programy i filmy, które chcesz obejrzeć.

Standard DLNA umożliwia podłączenie telewizora AQUOS do sieci domowej i odtwarzanie strumieni filmów, oglądanie telewizji, odtwarzanie muzyki i zdjęć bezprzewodowo lub poprzez sieć Ethernet (podłączenie kablowe).

Dostępna w telewizorze usługa Skype™ umożliwia rozmowy z podglądem wideo na dużym ekranie.

Funkcja Time Shift+ umożliwia zatrzymanie transmisji na żywo oraz odtworzenie z pamięci USB. Dzięki temu możesz odtwarzać i zatrzymywać zarejestrowany program, odchodząc od telewizora, aby niczego nie pominąć. Można zatrzymać transmisję na żywo lub przewinąć nagranie, aby dokładnie obejrzeć je w odpowiednim czasie. Nowa funkcja Time Shift+ umożliwia zarejestrowanie audycji w pamięci USB lub na twardym dysku oraz łatwe przewijanie do tyłu i do przodu wszystkich nagranych programów.

 

Potrzebny duży czy bardzo duży obraz?

/This is Why/ Właśnie dlatego firma Sharp oferuje telewizory o dużych ekrany w trzech rozmiarach przekątnej.

Naprawdę duży telewizor dostarcza widzom silniejszych wrażeń podczas oglądania. /This is Why /Właśnie dlatego oferujemy większą powierzchnię ekranu i nowe technologie.

Im większy telewizor, tym mocniejsze przeżycia

Dziesiątej generacji fabryka firmy Sharp gwarantuje wyjątkową jakość produktów oraz ich atrakcyjne ceny. Tak, abyś mógł cieszyć się wielkimi emocjami w swoim własnym domu.
Telewizor o przekątnej ekranu 60” (152 cm) - powierzchnia ekranu o 20% większa niż ekranu o przekątnej 55” (140 cm)

Telewizor o przekątnej ekranu 70” (177 cm) - powierzchnia ekranu o 62% większa niż ekranu o przekątnej 55” (140 cm)

Telewizor o przekątnej ekranu 80” (203 cm) - powierzchnia ekranu o 104% większa niż ekranu o przekątnej 55” (140 cm)

Spektakularnie duży obraz i niewielka zajmowana przestrzeń

Naprawdę duży telewizor zapewnia wyjątkowe oglądanie, a dzięki połączeniu z nagrodzoną technologią przetwarzania obrazu, opracowaną przez firmę Sharp, odkryjesz zupełnie nowy świat telewizji otwarty dla Ciebie.

Technologia Quattron 3D, panele LCD nowej generacji o krótkim czasie reakcji oraz zaawansowana technologia podświetlenia LED umożliwiają uzyskanie żywych i naturalnych kolorów. Doświadczysz dodatkowego wymiaru we wszystkim, co oglądasz. Wygodnie siedząc na kanapie w swoim pokoju, poczuj się niczym w kinie!
Musisz po prostu zobaczyć nowy telewizor AQUOS Supersize z ekranem o przekątnej 60, 70 lub 80 cali!

Siądź w pobliżu i przeżyj więcej

Duży telewizor nie wymaga wcale bardzo dużego pomieszczenia. 80-calowy telewizor AQUOS o wysokiej rozdzielczości można wygodnie oglądać z odległości 3 metrów.

Faktem jest, że wrażenia są tym mocniejsze, im bliżej widz znajduje się od ekranu. Podobnie jak w kinie obraz wypełnia większość pola widzenia. Ale warunkiem jest rzeczywiście dobrej jakości obraz – i tu z pomocą przychodzi technologia opracowana przez firmę Sharp. Wyświetlany obraz jest ostry i stabilny, dynamicznie zmieniające się sceny odtwarzane są płynnie, a kolory są bardziej ostre i wyraźniejsze niż dotychczas.
Nasze ekrany o rozdzielczości High-Definition oferują oglądanie z odległości dostosowanej do każdego salonu.