Kontakt

Technologia

Innowacyjność i opracowywanie nowych technologii, które wspomagają życie naszych klientów, to siła napędowa naszej firmy od samego jej powstania.

Szczycimy się naszą reputacją jako wiodących w przemyśle innowatorów na rynku monitorów LCD. Zbudowaliśmy ją na bezwzględnym oddaniu i poświęceniu czasu, wiedzy oraz środków na rozwój nowoczesnych technologii.

Ciesząc się sukcesem naszej technologii ASV (Advanced Super View) oraz nowych standardów w monitorach wysokiej rozdzielczości, które ustanowiła, jednocześnie wkładaliśmy wysiłek w przekraczanie granic i odkrywanie nowości.

Jako pierwsi z powodzeniem wykorzystaliśmy właściwości tlenku indu, galu i cynku (Indium Gallium Zinc Oxide - IGZO) do komercyjnego zastosowania w naszych płaskich monitorach IGZO.

Nasza technologia IGZO pozwala osiągnąć wyjątkowo wysoką rozdzielczość i jasność obrazu przy jednoczesnym nieporównanie niskim zużyciu energii, dzięki czemu wyznacza nowe standardy w czułości ekranów dotykowych. Właśnie dlatego zrewolucjonizowała przemysł i nadal pozwala projektantom zrealizować ich wyobrażenia.

Ostatnią światową nowością autorstwa Sharp jest wprowadzenie technologii UV2A. Nasze innowacyjne połączenie autorskich, samodzielnie opracowanych materiałów pozwala na niezwykle wysoki kontrast z najwydajniejszym wykorzystaniem podświetlenia, dzięki czemu nasze produkty cechują się przełomową energooszczędnością, a jednocześnie wyświetlają niesamowicie jasne, żywe kolory w wysokiej rozdzielczości.

Dzięki tej technologii stworzyliśmy nowy rodzaj monitorów LCD, co sygnalizuje ewolucję kolejnej generacji tych produktów.

Nasza doskonała technika i determinacja, by utrzymać silną pozycję technologiczną pomagają nam nieustannie opracowywać nowe technologie i przybliżać klientom przyszłość.