Kontakt

Witamy w Sharp

Sharp od ponad stu lat opracowuje jedyne w swoim rodzaju produkty i rozwiązania, które przynoszą korzyści społeczeństwu i firmom. Nasze motto od początku naszej działalności pozostaje niezmienne: dążymy do doskonałości.

Nasza historia zaczęła się od wynalezienia automatycznego ołówka „Ever-Sharp”(zawsze ostry), od którego wywodzi się nazwa firmy Sharp. Od tamtego momentu regularnie opracowywaliśmy innowacyjne produkty. Wprowadziliśmy na rynek między innymi pierwsze japońskie telewizory i odbiorniki radiowe, a także pierwsze na świecie kalkulatory LCD. A był to tylko początek.

Po upływie stulecia nadal wprowadzamy innowacje dzięki nagradzanym produktom z wielu różnych sektorów, jak choćby rozwiązania Document Solutions, usługi Managed Services, rozwiązania  Visual Solutions i Energy Solutions, a także wyposażenie punktów sprzedaży.

Twórcza inspiracja

Siłą napędową naszych badań i rozwoju jest nie tylko chęć tworzenia lepszych wersji istniejących produktów - chcemy robić więcej. W domu, w pracy i wszędzie indziej naszą misją jest opracowywanie i inspirowanie do tworzenia niepowtarzalnych produktów i rozwiązań, które poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie.

W działalności biznesowej nasze nagradzane produkty pomagają zmniejszyć koszty i zwiększyć produktywność. Sprawiają też, że przepływ informacji jest łatwy i bezpieczny.

W gospodarstwach domowych nasza elektronika użytkowa zwiększa komfort i wspiera domową rozrywkę, zaś zaawansowane systemy fotowoltaiczne oraz zarządzania energią pomagają zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy.

Sharp i środowisko naturalne

W firmie Sharp bardzo poważnie podchodzimy do naszej odpowiedzialności za środowisko. Podczas procesów, takich jak konstruowanie, produkcja, pakowanie, korzystanie z produktu czy wreszcie utylizacja po jego zużyciu, dokładamy wszelkich starań, by zmniejszyć ilość odpadów i oszczędzić zasoby.

Rozwiązania Sharp do zarządzania dokumentami

Sharp posiada stale rozwijającą się ofertę urządzeń drukujących: od małych i funkcjonalnych aż po wydajne wysokonakładowe systemy drukujące, stworzone z myślą o nowoczesnych centralnych działach drukowania. Każde z naszych urządzeń drukujących można zintegrować z rozwiązaniami Sharp Optimised Software Solutions, które zapewniają większą produktywność oraz wyższy zwrot z inwestycji.

Rozwiązania Sharp do zarządzania komunikacją

Sharp jest producentem najnowocześniejszych na świecie wyświetlaczy. Nasze monitory interaktywne, monitory bezszwowe, monitory wielkoformatowe do zastosowań digital signage oraz monitory profesjonalne doskonale sprawdzają się w centrach zarządzania kryzysowego, centrach sprzedaży detalicznej, studiach telewizyjnych, studiach projektowych i wszędzie tam, gdzie wierne odwzorowanie obrazu jest niezbędne.

Usługi IT

Dzięki naszym usługom IT Ty masz spokojną głowę i to przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Masz pewność, że Twoja firma jest w dobrych rękach, a Ty możesz skoncentrować się na jej rozwoju. Korzystając z usług w chmurze, aktywnie monitorujemy Twoje systemy, dbamy o cyberbezpieczeństwo i regularne tworzymy kopie zapasowe. I to nie jest wszystko! Tak właśnie powinny wyglądać usługi IT.

Zarządzanie energią słoneczną

Firma Sharp oferuje wysokiej jakości panele słoneczne do instalacji na dachach budynków mieszkalnych, komercyjnych oraz na wolnym powietrzu. Istnieje także możliwość wspólnego rozwoju projektów fotowoltaicznych.  Dostarczanie rozwiązań w zakresie energii słonecznej jest główną kompetencją firmy Sharp od ponad 60 lat.