Kontakt

Twórz miejsca sprzyjające współpracy dzięki monitorowi Sharp BIG PAD PN-40TC1

Monitor Sharp BIG PAD PN-40TC1, stworzony dla pokoi konferencyjnych dla dwóch do sześciu osób, to nowy sposób na wspomaganie współpracy w twoim biurze.

W biurach na całym świecie każdego dnia odbywa się ogromna liczba spotkań. W zdecydowanej większości uczestniczy tylko kilka osób, a narzędzia, których współpracownicy potrzebują, by spotkanie było udane, są raczej nieskomplikowane.

Podczas małych spotkań nie sprawdzają się wielkie ekrany i duża ilość sprzętu – najważniejsza jest możliwość szybkiego udostępniania informacji. Właśnie dlatego opracowaliśmy interaktywny, 40-calowy monitor BIG PAD, który pozwala na dzielenie się pomysłami, prowadzenie wideokonferencji oraz współpracę przy zadaniach.

Wiele firm tworzy nieformalne przestrzenie, w których personel i pracownicy mogą spotykać się, dyskutować i pracować nad projektami. Takie przestrzenie to najczęściej małe pokoje konferencyjne, przeznaczone dla dwóch do sześciu użytkowników. Wyposażone są w systemy audiowizualne, pozwalające na łatwe udostępnianie treści i prowadzenie telekonferencji z udziałem pracowników nieobecnych w biurze.

Monitor Sharp BIG PAD PN-40TC1 został zaprojektowany z myślą o małych salach konferencyjnych. Interaktywny monitor niewielkich rozmiarów oferuje szereg funkcji, które sprawiają, że jest nie tylko przyjazny użytkownikowi, ale również opłacalny.

Przyjrzyjmy się najważniejszym funkcjom monitora Sharp BIG PAD PN-40TC1 i sprawdźmy, dlaczego może zwiększyć wydajność współpracy w twoim biurze i usprawnić ją.

 

Sharp BIG PAD PN-40TC1: wymiary ekranu 

Monitory interaktywne z oferty Sharp BIG PAD są dobrze znane z doskonałych dużych ekranów dotykowych. Jednak model BIG PAD PN-40TC1 jest jak do tej pory najmniejszym i najbardziej kompaktowym monitorem w ofercie. Posiada 40-calowy ekran TFT LCD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz aktywnym obszarze o wymiarach 878,1 x 485,3 mm, co czyni go doskonałym dla małych pokojów konferencyjnych. Całkowita masa urządzenia to 17,5 kg, można je więc z powodzeniem zamontować na ścianie.

 

Sharp BIG PAD PN-40TC1: technologia Pen-on-Paper

Choć model PN-40TC1 jest mniejszy od pozostałych BIG PADów, tak czy inaczej wyposażony jest w technologię Pen-on-Paper. Firma Sharp jest dumna z wrażeń, które dzięki temu oferuje użytkownikowi. BIG PAD to wydajne narzędzie, ale musi być również atrakcyjne dla użytkownika – by tak się stało, monitor musi zapewniać mu wygodę i pewność siebie podczas korzystania z technologii. Pen-on-Paper oznacza bezwysiłkowe i naturalne pisanie, zaawansowane oprogramowanie do notowania oraz najwyższą jakość, którą oferuje każdy monitor BIG PAD. Na przykład w modelu PN-40TC1 gładka powierzchnia szkła zapewnia najwyższy w swojej klasie komfort obsługi dotykowej, a technologia pojemnościowa P-CAP Capacitive Touch, obsługująca do 10 punktów dotyku, pozwala na sprawne, intuicyjne interakcje.

 

Sharp BIG PAD PN-40TC1: łączność 

Małe pokoje konferencyjne nadają miejscu pracy elastyczność, dlatego wyposażyliśmy model BIG PAD PN-40TC1 w szeroki wachlarz opcji łączności. Z tyłu monitora znajdują się gniazda komputerowe, obejmujące gniazdo analogowe RGB oraz Mini D-sub dla użytkowników ze starszymi urządzeniami. Natomiast dwa gniazda HDMI (kompatybilne z sygnałami HDCP, 1080p i PC/AV) oraz gniazdo DisplayPort (kompatybilne z sygnałami HDCP i komputerowym) obsługują nowoczesne rodzaje połączeń.

Port LAN pozwala na połączenia 10Base-T i 100Base-TX, a dwa porty USB 2.0 umożliwiają łatwe podłączenie urządzeń użytkownika do monitora. BIG PAD posiada także dwa głośniki 10W, wspomagające oglądanie prezentacji oraz uczestniczenie w telekonferencjach. Gniazdo 3,5 mm mini-stereo jack pozwala na podłączenie słuchawek.

Ponadto wbudowane gniazdo Mini OPS zapewnia dodatkową funkcjonalność. Mini OPS to nowa, mniejsza wersja popularnego modułu OPS (Open Pluggable Specifications), opracowana przez firmy Sharp i Intel. Przykładowo po podłączeniu dodatkowego modułu Wireless Board, urządzenia mobilne, takie jak laptopy czy tablety, mogą być bezprzewodowo podłączone do monitora, by umożliwić udostępnianie treści oraz korzystanie z funkcji – a wszystko to bez podłączania dodatkowych kabli.

 

Sharp BIG PAD PN-40TC1: współpraca BYOD 

Nowoczesne biuro zatrudnia pracowników posiadających wiele urządzeń sieciowych. Dzięki monitorowi Sharp BIG PAD PN-40TC1 użytkownicy mogą szybko połączyć się z interaktywnym wyświetlaczem za pomocą ulubionego urządzenia. Używanie bezprzewodowej karty LAN wprowadzonej do gniazda Mini OPS pozwala na łatwe uruchomienie oprogramowania Sharp Display Connect i udostępnianie informacji między BIG PADem a nawet 50 tabletami, smartfonami czy innymi urządzeniami podłączonymi do monitora w tym samym czasie. Użytkownicy mogą zatem pisać, dzielić się pomysłami i współpracować podczas spotkań w dużo bardziej intuicyjny sposób.

 

Sharp BIG PAD PN-40TC1: oprogramowanie Sharp Pen

Współpraca oznacza możliwość dzielenia się pomysłami czy informacjami tak szybko i bezproblemowo, jak to możliwe. Dlatego model BIG PAD PN-40TC1 wykorzystuje oprogramowanie Sharp Pen, zoptymalizowane tak, by współpracowało ze sterownikiem dotykowym monitora. Odręczne notatki na ekranie mogą być szybko przekształcone w tekst cyfrowy i zapisane. Pozwala na to funkcja rozpoznawania pisma odręcznego, dzięki której możesz używać treści na ekranie do sporządzania schludnych i czytelnych kopii notatek. Dokumenty i slajdy można zapisać w sieci użytkownika lub na serwerze w chmurze, takim jak Sharp Cloud Portal Office (CPO).

 

Sharp BIG PAD PN-40TC1: zwrot z inwestycji

Salki konferencyjne muszą być przede wszystkim opłacalne w zorganizowaniu i utrzymaniu. Stworzyliśmy mniejszy, bardziej kompaktowy monitor, który tak czy inaczej jest wyposażony we wszystkie funkcje, jakich firmy oczekują od monitorów z oferty BIG PAD. Dzięki temu Sharp BIG PAD PN-40TC1 jest mniej kosztownym, ale jednakowo wydajnym rozwiązaniem, oferującym współpracownikom wszystkie niezbędne narzędzia.

Podsumowując, Sharp BIG PAD PN-40TC1 sprawia, że spotkania i dyskusje w małych przestrzeniach stają się łatwiejsze i wydajniejsze.

Jeśli interesuje cię możliwość wykorzystania elastycznego, interaktywnego monitora w twoim biurze, dowiedz się więcej o modelu Sharp BIG PAD PN-40TC1 i skontaktuj się z nami, by porozmawiać o prezentacji produktu.

 

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social