Kontakt

Czym jest sterownik Adobe Embedded Print Engine w urządzeniach wielofunkcyjnych Sharp?

Wraz z wprowadzeniem na rynek kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych MX-6071, MX-6051, MX-5071 i MX-5051 o dużej szybkości wydruku wdrożyliśmy wiele kluczowych innowacji, w tym sterownik Adobe Embedded Print Engine. Przyjrzyjmy się, co ta nowa technologia oferuje firmom.

Po wejściu na rynek modeli Sharp MX-6071, MX-6051, MX-5071 i MX-5051 w wersjach Advanced i Essentials nasza oferta kolorowych narzędzi drukujących A3 ze środkowego segmentu rozrosła się do 14 urządzeń. Każde z nich jest doskonałe dla zajętych zespołów, pomaga zwiększać wydajność biura i zmniejszać koszty. 

Każdy model wyposażony jest w wielokrotnie nagradzany, łatwy w użytkowaniu ekran dotykowy Sharp o przekątnej 10,1 cala oraz intuicyjny interfejs jednakowy dla wszystkich urządzeń w serii. Modele posiadają nowe, zaawansowane zabezpieczenia i oferują funkcję pojedynczego logowania, by zapewniać bezpośrednią integrację z serwisami w chmurze. Użytkownik zyskuje na przykład bezpośredni dostęp do usług Microsoft OneDrive for Business, SharePoint Online, Exchange online, Google Drive, Gmail, Dropbox oraz Box.net, serwera Sharp Cloud Connect.

Nasza nowa platforma Application Portal sprawia, że funkcje łączności z chmurą są regularnie aktualizowane pod kontrolą administratora, który może łatwo dodawać nowe połączenia lub aplikacje bezpośrednio z ekranu dotykowego urządzenia wielofunkcyjnego.

Dzięki standardowym funkcjom OCR użytkownicy mogą bez problemu skanować i konwertować dokumenty do popularnych formatów, w tym plików Microsoft Word (docx), PowerPoint (pptx) i Excel (xlsx), a także do formatów PDF/A-1a, PDF/A-1b, przeszukiwalnego PDF, szyfrowanego PDF i innych. Możliwe jest nawet bezpośrednie drukowanie tych plików z nośników USB, aplikacji w chmurze i urządzeń mobilnych.

 

 

Sharp i Adobe Embedded Print Engine

Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-6071, MX-6051, MX-5071 i MX-5051 serii Advanced i Essentials to pierwsze nowe modele obsługujące nowoczesną technologię Adobe Embedded Print Engine, pozwalającą na bezpośredni wydruk plików PDF z różnych źródeł przy wyższej wydajności i dokładności renderowania. PDF pozostaje jednym z najczęściej udostępnianych i wykorzystywanych formatów dokumentów na świecie, często używanym w pracy zdalnej oraz przepływach zadań opartych o ten rodzaj pliku. Dlatego właśnie uzyskanie jak najlepszej jakości i wydajności wydruku ma krytyczne znaczenie.
Adobe Embedded Print Engine to nowej generacji oprogramowanie RIP („Raster Image Processor”), zapewniające użytkownikowi większą dokładność i wydajność przy bezpośrednim drukowaniu plików z sieci firmowej, urządzeń mobilnych, chmury, a nawet przenośnych dysków USB.
Sterownik jest oparty na tej samej technologii podstawowej, z której korzystają istniejące kreatywne aplikacje Adobe oraz program Adobe Acrobat DC, dzięki czemu wyposażone w niego urządzenia wielofunkcyjne zapewniają najwyższą jakość wydruku i szybsze przetwarzanie zadań. Użytkownicy mogą bez utrudnień wykorzystać najnowocześniejszy sterownik renderowania, czcionek i grafiki firmy Adobe, by nawet pliki PDF niezgodne z jego formatem zostały wydrukowane najlepiej, jak to możliwe.
Dzięki Adobe Embedded Print Engine urządzenia wielofunkcyjne Sharp wiernie oddają kolory na drukowanym papierze, wykorzystując profile ICC, określające dokładnie paletę barw używaną i zdefiniowaną przez organizację International Color Consortium (ICC).
Jeśli chcesz zwiększyć produktywność swojej firmy, urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-5051, MX-6051, MX-5071i MX-6071 serii Advanced i Essentials mają moc, wydajność i wszechstronność odpowiadające potrzebom twoich zespołów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami i poproś o prezentację.

Kontakt

Urszula Rost
Marketing & Communications Specialist CEE
urszula.rost@sharp.eu

Social