Kontakt

Dlaczego certyfikat Windows Collaboration Display ma znaczenie?

Opracowany przez Sharp monitor do pracy grupowej w systemie Windows jest pierwszym takim urządzeniem certyfikowanym przez firmę Microsoft w ramach jej programu Skype for Business. Christopher Parker, Sharp Senior Product Manager Visual Solutions, wyjaśnia, dlaczego certyfikacja jest istotnym elementem przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Monitor do pracy grupowej w systemie Windows to zupełnie nowa kategoria urządzeń. Spełniający wszystkie rygorystyczne kryteria firmy Microsoft, monitor łączy w sobie wielokrotnie nagradzaną technologię dotykową firmy Sharp z innowacyjnymi czujnikami IoT, które monitorują takie warunki otoczenia  jak temperatura oraz jakość powietrza.

Pomyślmy o nim jako o kolejnym etapie ewolucji interaktywnego monitora,  czyli urządzenia, w tworzeniu którego już teraz jesteśmy ekspertami dzięki doświadczeniu zdobytemu przy tworzeniu serii monitorów BIG PAD. Jest to również  pierwsze urządzenie stworzone z myślą o inteligentnych budynkach, a także pierwsze, które wykorzystuje moc i potencjał Internetu rzeczy, aby uczynić nasze sale spotka bardziej produktywnymi i sprzyjającymi współpracy.

Jesteśmy obecnie jedyną firmą, która do tej pory dostarczała na rynek monitory do pracy zespołowej w systemie Windows,  i uzyskała certyfikat od firmy Microsoft, potwierdzający, że spełnia on rygorystyczne wymogi certyfikacji Microsoft Skype for Business.

Stworzony przez Microsoft program certyfikacyjny Skype for Business gwarantuje wszechstronną i niezawodną jakość produktu. Użytkownicy, którzy zakupią produkt z certyfikatem Skype for Business, mogą być pewni wysokiej jakości i wieloletniej niezawodności sprzętu.

Certyfikaty otrzymują tylko produkty, które pomyślnie przejdą wszystkie testy opisane w programie certyfikacji biznesowej Skype for Business.

Firma Microsoft określiła minimalne wymagania techniczne i funkcjonalne monitorów wspierających pracę grupową w systemie Windows. Oprócz szczegółowych wymagań dotyczących kamery i mikrofonu, Microstoft zdefiniował również daleko idące wymagania dotyczące funkcji, funkcjonalności i ogólnej wydajności urządzeń.

Zespół inżynierów i partnerów rozwojowych firmy Sharp spełnił wszystkie wytyczne określone przez Microsoft, co oznacza, że jesteśmy pierwszą firmą, która posiada rozwiązanie spełniające te wymagania, oferującą wszystkie funkcje i wyróżniające się doświadczenia użytkownika niezbędne do uzyskania certyfikatu.

Ponadto, po raz pierwszy w przypadku naszego monitora o przekątnej 70 cali, w wszystkie podzespoły audio-wideo, takie jak kamera, głośniki i mikrofon, są z nim zintegrowane.

Inne urządzenia, które przeszły już proces certyfikacji Skype for Business, są zazwyczaj urządzeniami samodzielnymi, takimi jak na przykład głośniki, telefony biurkowe lub kamery internetowe. Do tej pory żaden z ujednoliconych systemów monitorowych nie otrzymał cenionego i bardzo pożądanego systemu certyfikacji Skype for Business.

Monitor do pracy grupowej w systemie Windows z punktu widzenia użytkownika

Microsoft jako marka cieszy się ogromnym zaufaniem na całym świecie, szczególnie w przestrzeni korporacyjnej.  Firma bardzo świadomie dba o wizerunek swojej marki, zatem widząc logo urządzenia do pracy grupowej w systemie Windows na produktach Sharp, możemy mieć pewność, że jest to w pełni zasłużone.

Oznaczenie Skype for Business to certyfikat jakości uwzględniający doświadczenia użytkowników. Zapewnia on nie tylko, że użytkownik końcowy ma gwarancję wysokiej jakości dźwięku i obrazu, ale także jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Ponadto po uzyskaniu certyfikatu Skype for Business, monitor Sharp do pracy grupowej w systemie Windows współpracuje bezproblemowo z produktami z rodziny oprogramowania Microsoft.

 

Dlatego właśnie z powodzeniem wystąpiliśmy o certyfikat Skype for Business – chcemy, aby nasi klienci wiedzieli, że kupując i wdrażając monitor Sharp do pracy grupowej w systemie Windows w swojej firmie, otrzymują najlepszy produkt i najlepsze na rynku możliwości w zakresie komunikacji zunifikowanej.

Monitor do pracy grupowej w systemie Windows firmy Sharp jest obecnie dostępny w sprzedaży w całej Europie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym nowym urządzeniu do pracy zespołowej i zorganizować prezentację, skontaktuj się z nami.   

Kontakt

Urszula Rost
Marketing & Communications Specialist CEE
urszula.rost@sharp.eu

Social