Kontakt

Zarządzanie dokumentami w każdych warunkach

W 1972 roku zaprezentowaliśmy pierwszą kopiarkę Sharp. Postawiliśmy wtedy pierwszy krok w kierunku regularnej produkcji drukarek biurowych, urządzeń skanujących, wszechstronnych urządzeń wielofunkcyjnych (MFP) oraz wysokonakładowych systemów drukujących, współpracujących z szerokim wachlarzem rozwiązań do zarządzania dokumentami i rozwiązaniami software'owymi.

Dziś nasza oferta biznesowych rozwiązań do zarządzania dokumentami obejmuje zarówno drukarki do małych biur, jak i niezwykle wydajne, podłączane do sieci urządzenia wielofunkcyjne do druku kolorowego, a także jedne z najwydajniejszych wysokonakładowych systemów drukujących segmentu wejściowego na rynku. Wszystkie urządzenia obsługują szeroki wachlarz dodatkowych rozwiązań z pakietu Optimised Software Solutions. Przedstawiamy:

Sharp: drukarki do małych biur

Nasze drukarki do małych biur są doskonałe do użytku indywidualnego lub zespołowego w niewielkich firmach lub działach. Mają przystępne ceny, lecz są zaskakująco wydajne, dzięki czemu pozwalają zespołom wykonać zadania szybko i cicho.

Sharp: urządzenia wielofunkcyjne

Większym biurom i zespołom proponujemy ofertę urządzeń wielofunkcyjnych do druku monochromatycznego i kolorowego, które zaspokoją wszystkie potrzeby związane z drukowaniem, kopiowaniem, skanowaniem oraz zarządzaniem dokumentami. Urządzenia zapewniają szeroki wybór opcji do  wykańczania, by umożliwić automatyczne składanie, zszywanie i sortowanie.

Sharp: urządzenia do druku produkcyjnego

Jeśli potrzebujesz systemu drukującego do  wysokonakładowego druku w firmie, również możemy pomóc. Nasze szybkie urządzenia do wysokonakładowego druku produkcyjnego, których wytrzymała konstrukcja została stworzona w oparciu o ponad 40 lat doświadczenia, posiadają szeroki wybór kontrolerów druku i pozwalają wydrukować wiele różnych, w pełni wykończonych dokumentów i ulotek.

Rozwiązania Optimised Software Solutions

Wszechstronne i wydajne urządzenia to tylko jeden element środowiska obiegu dokumentów. Jeśli wzmocnisz wydajność sprzętu jednym lub kilkoma rozwiązaniami z serii Optimised Software Solutions, uzyskasz możliwość zmniejszenia kosztów drukowania i kopiowania, zarządzania drukarkami i zasobami w skuteczniejszy sposób, zwiększenia produktywności i poprawienia bezpieczeństwa.

Rozwiązanie do zarządzania dokumentami dla każdego przedsiębiorstwa

Każda firma posiada  inne potrzeby pod względem zarządzania dokumentami. Dlatego Sharp nieustannie rozszerza ofertę tego typu rozwiązań, by zawierała ona produkty odpowiednie zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji oraz instytucji sektora publicznego.

Bez względu na to czego potrzebujesz i czym zajmuje się Twoja firma, Sharp pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele.

Rynki pionowe