Kontakt

Drukarki o wysokiej wydajności oraz rozwiązania dla druku biurowego

Czego oczekujesz od drukarki biurowej? Szybkości? Łatwości użytkowania? Niezawodności? A może wyboru opcji wykańczających? Czegokolwiek potrzebujesz Ty lub Twój zespół, w najnowszej ofercie rozwiązań dla druku biurowego znajdziecie idealne rozwiązanie.

Średnie i duże zespoły docenią ofertę atrakcyjnych cenowo, drukarek biurowych segmentu podstawowego. Proponujemy również szeroki wachlarz urządzeń wielofunkcyjnych oraz rozwiązań software'owych, dzięki którym drukarki dadzą każdemu pracownikowi łatwy dostęp do potrzebnych im funkcji drukowania, kopiowania i skanowania, a także możliwość pracy na różnych papierach i wykańczania dokumentów. Z tak szerokim wyborem na pewno znajdziesz drukarkę biurową najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę, a nawet jeśli potrzebujesz tylko niewielkiego urządzenia wielofunkcyjnego do użytku własnego, przyjrzyj się ofercie drukarek do małych biur oraz urządzeń wielofunkcyjnych z funkcjonalnymi skanerami. Tak jak nasze pozostałe rozwiązania do druku biurowego te produkty oferują dużo więcej, niż mógłbyś się spodziewać po tradycyjnych drukarkach laserowych. Nawet modele podstawowe zapewniają wysoką jakość, niezawodność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania.

Energooszczędna konstrukcja

Poważnie podchodzimy do naszej odpowiedzialności za środowisko. Jeśli potrzebujesz drukarki biurowej, która ma energooszczędną konstrukcję i w której procesie produkcyjnym emitowane są niskie ilości dwutlenku węgla, Sharp ma dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Wydajne aplikacje zwiększające produktywność

Drukarki biurowe Sharp obsługują rosnący zakres rozwiązań Optimised Software Solutions oraz aplikacji zwiększających produktywność, które upraszczają i automatyzują takie działania, jak skanowanie i zarządzanie plikami. Urządzenia nie tylko spełnią wszystkie Twoje obecne potrzeby, ale również dopasują się do Twoich wymagań w przyszłości.

Wsparcie dla pracowników mobilnych

Nawet drukarki dla małych biur pozwalają Ci pracować w sposób,  jaki lubisz. Pracownicy i goście mogą po prostu podejść do urządzenia z pamięcią USB lub urządzeniem mobilnym, łatwo je podłączyć i od razu rozpocząć drukowanie lub skanowanie.