Kontakt

E-book: Jak odblokować 19 dni marnowanych co roku przez każdego w twoim biurze

Warszawa, 25.10.2016
Czy polskie biura są tak wydajne, jakimi mogłyby być? Czy są wyposażone w najnowocześniejsze technologie? Czy pomagają pracownikom oszczędzać czas? Czy też, jak każde przeciętne biuro w Europie korzystają z przestarzałych, trudnych w użytkowaniu technologii, które spowalniają pracowników?

Firma Sharp przeprowadziła badanie wśród 6000 pracowników biurowych w dziewięciu krajach Europy, w tym wśród 500 pracowników z Polski. Okazało się, że przeciętny pracownik w Europie marnuje 19 dni każdego roku przez wolną, niewydajną technologię – to prawie cztery tygodnie straconego czasu. Technologia ma nam pomagać pracować szybciej, jednak w rzeczywistości wolne urządzenia i przestarzałe oprogramowanie, często sprawiają, że pracownicy marnują czas.

Niewykorzystany czas oznacza zmarnowane okazje, brak dochodów, a nawet utratę pracowników. Co można zrobić, by odzyskać stracone dni? Posiadanie odpowiedniego sprzętu i oprogramowania wcale nie jest gwarantem sukcesu. Wydajność powinna być priorytetem, a firmy powinny zmienić wzorce zachowań w biurze. Jak?

We współpracy z ekspertką w zakresie zarządzania czasem, Clare Evans (autorką bestselleru pod tytułem „Time Management for Dummies” – „Zarządzanie czasem dla bystrzaków”), firma Sharp opracowała wskazówki i porady, które każde biuro – niezależnie od rozmiaru i budżetu – może wykorzystać do odzyskania straconych minut i godzin.

By dowiedzieć się, jak zwiększyć wydajność swojego biura, odwiedź stronę www.sharp.pl/unlock i pobierz darmowy dokument.

Uwagi dla redaktorów

  • W badaniu wzięło udział 6045 pracowników biurowych z dziewięciu krajów europejskich (Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji, Polski, Holandii, Czech i Węgier).
  • Za dzień roboczy uznaje się ośmiogodzinny dzień pracy.
  • Za rok roboczy uznaje się 250 dni (wyłączając weekendy i średnią liczbę dni świąt państwowych w dziewięciu krajach uczestniczących w badaniu).

Nowe artykuły

RENAME / DELETE Link

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Media społecznościowe