Kontakt

Pen-on-Paper: dlaczego pisanie odręczne jest ciągle ważne w cyfrowym świecie

Monitory interaktywne Sharp BIG PAD zapewniają bardziej naturalne i płynniejsze pisanie niż konkurencyjne urządzenia. Przyjrzyjmy się temu, co technologia Pen-on-Paper oznacza dla pracowników biurowych, którzy korzystają z oferty BIG PAD.

Chociaż przez większość życia zawodowego piszemy na klawiaturze, kiedy potrzebujemy przekazać komuś informacje, często najwydajniejsze jest pisanie lub rysowanie na tablicy.

Rysowanie i pisanie na monitorach interaktywnych BIG PAD firmy Sharp posiada wszystkie zalety rysowania i pisania na papierze, lecz dodatkowo pozwala skorzystać z funkcji cyfrowego monitora połączonego z innymi urządzeniami.

Możesz na przykład połączyć się z BIG PADem za pomocą smartfona, tabletu czy laptopa, by podzielić się z innymi tym, nad czym pracujesz. Aplikacja Sharp Display Connect pozwala aż 50 użytkownikom podłączyć do BIG PADa ich własne urządzenia, notować i prezentować swój wkład w spotkanie, a także udostępniać treści bezpośrednio na monitorze.

Możliwość pisania i rysowania na monitorze BIG PAD w naturalny sposób to niezbędne wsparcie wyświetlania prezentacji oraz wykorzystywania urządzenia do pracy grupowej. Użytkownicy korzystający z interaktywnego wyświetlacza muszą czuć się pewnie w jego obsłudze.

Dzięki zaawansowanej technologii ekran monitora BIG PAD pozwala na szybkie, dokładne i naturalne pisanie – zupełnie jakbyś notował długopisem na papierze.

Wierzymy, że ludzie mogą osiągnąć więcej, jeśli skupiają się na spotkaniu, a nie na technologii. BIG PAD jest łatwy i naturalny w użytkowaniu, więc nie rozprasza uczestników konferencji. Wręcz przeciwnie – dzięki intuicyjnej technologii narzędzie pozwala wzbogacić spotkania.

Poszczególne modele Sharp BIG PAD wyposażone są w różne funkcje, ale wszystkie posiadają dokładny, naturalny, wyjątkowo czuły ekran dotykowy, który zachowuje się tak samo podczas pisania za pomocą pióra pasywnego, aktywnego i palca.

 

Sharp BIG PAD w biurze

Badanie przeprowadzone wśród pracowników biurowych udowodniło, że 58% respondentów uważa za lepsze takie spotkania, w których każdy może aktywnie uczestniczyć. W tym właśnie pomaga BIG PAD. Dzięki technologii wykorzystanej do stworzenia monitora większa liczba osób może z łatwością zaangażować się w spotkanie i dzielić pomysłami. Wrażenie naturalnego pisania Pen-on-Paper czyni z BIG PADa łatwe i intuicyjne narzędzie, z którym można się połączyć za pomocą aplikacji Sharp Display Connect.

Monitor BIG PAD pozwala na łatwe otwieranie i obsługę różnych formatów plików dzięki oprogramowaniu Sharp Touch Viewing. Zapewnia ono dotykowy, wyświetlany na ekranie interfejs użytkownika, który umożliwia pracę z różnymi plikami, w tym formatami aplikacji Microsoft® Office, nagraniami i stronami internetowymi.

Na monitorach może jednocześnie pracować kilka osób, co jest doskonałym rozwiązaniem wspomagającym współpracę. Zamiast jednej osoby stojącej na środku i proszącej słuchaczy o włączenie się do spotkania można aktywnie zaangażować uczestników we wspólną pracę na monitorze.

Niemiecka firma technologiczna Festo używa obecnie monitorów Sharp BIG PAD w salach konferencyjnych i przestrzeniach wspólnych, by ludzie mogli szybko i w elastyczny sposób udostępniać pomysły kolegom oraz klientom.

„Podczas spotkań współpracownicy muszą skupić się na sednie sprawy i swoich pomysłach. Korzystanie ze skomplikowanej, trudnej w użytkowaniu technologii zabiera dużo czasu, więc pracownicy często jej unikają.

okonaliśmy tę przeszkodę dzięki wdrożeniu intuicyjnej technologii, której może używać każdy, niezależnie od swoich zdolności informatycznych”.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o monitorach interaktywnych Sharp oraz technologii Pen-on-Paper, skontaktuj się z nami i umów się na prezentację produktów.

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social