Kontakt

Jak działa generator wody Skywell

Skywell 5TE to rewolucyjne narzędzie do pozyskiwania czystej i świeżej wody w biurze, którego działanie inspirowane jest naturalnym obiegiem wody na planecie.

Pożegnaj tradycyjne instalacje hydrauliczne i dostawy drogiej wody butelkowanej – źródło wody dla generatora Skywell to atmosfera w twoim biurze. Urządzenie zamienia otaczające nas powietrze w wodę w drodze procesów kondensacji, filtracji i oczyszczania.

Jak generator pozyskuje bezpieczną do spożycia, czystą wodę?

Skywell wyposażony jest w system sprawdzający, który nieustannie kontroluje jakość produkowanej wody, abyś zawsze miał pewność, że ma ona najwyższą jakość i świeżość.

System filtrowania w generatorze Skywell wykorzystuje zestaw filtrów elektrostatycznych, które usuwają z pobranego powietrza cząsteczki, zanim woda skondensuje się w urządzeniu. Pozostałe cząsteczki są usuwane podczas przepuszczania przez coraz drobniejsze sita.

W kolejnym etapie woda jest filtrowana przez filtr z aktywnym węglem (GAC), filtr z blokiem węglowym, a wreszcie przez ultradrobny filtr (UF), który wyłapuje nawet maleńkie cząsteczki o średnicy 0,1 mikrona, dzięki czemu stanowi wydajną barierę chroniącą przed wirusami i bakteriami.

Po zakończeniu procesu filtracji woda jest poddawana dezynfekcji światłem ultrafioletowym w zbiorniku gromadzącym i górnym. Na tym etapie ma zastosowanie opatentowany proces dezynfekcji promieniami ultrafioletowymi. W ramach dodatkowej ochrony jakości wody do górnego zbiornika wprowadzany jest ozon.

Następnie przeprowadzana jest ostateczna filtracja w przewodach doprowadzających, w której wykorzystany jest ultracienki filtr 0,2 mikrona dla przewodu wody zimnej oraz filtr siatkowy 200 dla przewodu wody ciepłej. Woda przepuszczana jest przed filtry tuż przed nalaniem, dzięki czemu do szklanki zawsze trafia tak czysta i świeża, jak to tylko możliwe.

Zalety używania generatora Skywell w biurze

Generator Skywell można ustawić w dowolnym miejscu w biurze. Nie musisz umieszczać go przy drzwiach, by umożliwić łatwą wymianę nieporęcznych butli z wodą, jak w przypadku tradycyjnych dystrybutorów. Ponieważ Skywell pobiera wilgoć bezpośrednio z atmosfery, zamieniając ją w świeżą wodę pitną, nie musisz też zapewniać specjalnej instalacji hydraulicznej w systemie zaopatrzenia biura w wodę. Możesz jednak podłączyć Skywell do głównej sieci, jeśli wolisz zapewnić urządzeniu zapasowe źródło wody.

Skywell jest przyjazną środowisku alternatywą dla dystrybutorów butlowych oraz dla wody w jednorazowych, nieekologicznych plastikowych butelkach.

Skywell wspiera zdrowy tryb życia i utrzymanie odpowiedniego nawodnienia dzięki monitorowaniu, jak dużo wody pijesz w ciągu dnia. Ośmiocalowy ekran interaktywny wyświetla temperaturę wody oraz przechowywaną ilość, a także monitoruje spożycie przez użytkowników i całkowity wpływ na środowisko.

Generator nie musi być włączony przez cały czas. Wewnętrzny komputer automatycznie wykrywa, że zbiornik jest pełny, i zatrzymuje wytwarzanie wody do momentu, w którym użytkownicy wypiją część zgromadzonej wody i jej poziom spadnie. Dzięki temu Skywell to oszczędne narzędzie, które jednocześnie zawsze dostarcza najświeższą wodę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o atmosferycznym generatorze wody Skywell oraz o tym, jak „woda z powietrza” może zająć kluczowe miejsce w twoim biurze, skontaktuj się z nami, by zorganizować pokaz.

Nowy atmosferyczny generator wody Skywell można już nabyć u autoryzowanych Partnerów firmy Sharp.

Kontakt

Marzena Szulc
PR & Communication Manager CEE
marzena.szulc@sharp.eu

Media społecznościowe