Kontakt

Jak i dlaczego czujniki IoT poprawiają współpracę i samopoczucie podczas spotkań

Monitor wspierający współpracęw systemie Windows firmy Sharp to interaktywny wyświetlacz nowej generacji, zaprojektowany nie tylko z myślą o inteligentniejszej współpracy, ale także o lepszym środowisku spotkań.

Podczas ostatniej edycji Smart Buildings Conference w Amsterdamie Christopher Parker, starszy menedżer produktu z europejskiego oddziału Sharp Visual Solutions, przedstawił powody, dla których  monitor wspierający współpracę w systemie Windows firmy Sharp może zapewnić lepsze środowisko spotkań.

Spotkania stanowią nieodłączną część działalności biznesowej. Coraz częściej mówi się także o idei współpracy. Przeciętny brytyjski pracownik spędza na spotkaniach do 17 godzin miesięcznie, co kosztuje firmę około 3 000 funtów rocznie na pracownika. Jak więc sprawić, by spotkania były bardziej pożyteczne nie tylko dla firmy, ale i dla osób w nich uczestniczących?

To jest główna myśl prezentacji, począwszy od zapoznania się z różnorodnością przestrzeni sal konferencyjnych, a skończywszy na maksymalnym wykorzystaniu opracowanego przez Sharp monitora wspierającego współpracę w systemie Windows.

Oprócz własnej, wielokrotnie nagradzanej technologii dotykowej firmy Sharp, monitor wspierający współpracę w systemie Windows jest wyposażony w szereg czujników IoT (Internetu Rzeczy), które umożliwiają lepsze monitorowanie przestrzeni do współpracy i zarządzanie nią, włączając w to takie aspekty jak: dostępność miejsc spotkań, poziom jakości powietrza, oświetlenie otoczenia, temperaturę, a nawet wilgotność powietrza. Dzięki monitorowaniu tych warunków administratorzy IT i zarządcy budynków mogą rozważyć, jak zapewnić optymalne rozwiązania.

Aby dowiedzieć się, jak jeszcze monitor wspierający współpracę w systemie Windows firmy Sharp może pomóc Twojej firmie w zwiększeniu efektywności, obejrzyj całą prezentację:

Monitor wspierający współpracę w systemie Windows firmy Sharp jest obecnie dostępny w sprzedaży w całej Europie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym nowym urządzeniu do współpracy i umówić się na pokaz skontaktuj się z nami.

Kontakt

Martyna Pokorska
Marketing Specialist CEE
martyna.pokorska@sharp.eu

Social