Kontakt

Na co zwrócić uwagę, kupując firmowe urządzenie wielofunkcyjne Sharp A3

London, 19.10.2016

Jeśli chcesz zakupić nowe urządzenie wielofunkcyjne A3 do swojego biura, prawdopodobnie poszukujesz maszyny do druku kolorowego. Przyjrzyjmy się najkorzystniejszym funkcjom takich produktów.

Jeśli twoja firma potrzebuje nowego urządzenia wielofunkcyjnego A3, prawdopodobnie zależy ci na druku kolorowym. Badania analityków IDC sugerują, że do 2020 roku około 85% biurowych urządzeń drukujących A3 w Europie będą stanowiły systemy druku kolorowego, a nie czarno-białego.

Ta tendencja jest napędzana spadającymi kosztami eksploatacji, a także wyższymi wymaganiami użytkowników względem jakości wydruku. Dla firmy Sharp przejście od druku czarno-białego do kolorowego to kluczowy aspekt produkcji urządzeń A3. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, nieustannie rozszerzając gamę urządzeń wielofunkcyjnych do druku kolorowego.

Dowodzą tego najnowsze propozycje, uzupełniające naszą ofertę urządzeń Sharp A3: modele MX-5050N i MX-6050N serii Essential oraz modele MX-5070N i MX-6070N serii Advanced, które zapewniają wysoką prędkość wydruku – aż do 50 lub 60 stron na minutę. Dzięki nowym urządzeniom drukującym A3 nasza kompleksowa oferta będzie zawierać 14 modeli obsługujących najpopularniejsze funkcje, posiadających te seme materiały eksploatacyjne oraz interfejsy. Klienci będą mogli wybrać to urządzenie, które najlepiej spełnia ich biznesowe oczekiwania.

Urządzenia wielofunkcyjne Sharp Essential posiadają wszystko to, czego potrzebujesz do wykonywania codziennych obowiązków, a szeroki zakres funkcji sprawia, że łatwo dopasujesz je do przyszłych wymagań, gdy twoja firma się rozwinie. Seria Advanced nazywa się tak nie bez powodu: urządzenia mają rozbudowane możliwości komunikacji i elastyczniejsze funkcje, między innymi dzięki połączeniu WiFi, połączeniu z chmurą oraz natychmiastowemu dostępowi do rozwiązań Sharp Optimised Software, które pomagają zmniejszyć koszty, zwiększyć wydajność i poprawić bezpieczeństwo.

Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne Sharp są oparte o tę samą konstrukcję

Niezależnie od tego, które urządzenie przyciąga twoją uwagę, każde z nich ma te same części i funkcje – to podejście jest kluczowym elementem strategii produkcyjnej Sharp. Dlatego znalezienie najodpowiedniejszego modelu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Jeśli jesteś inżynierem IT, konfiguracja parku urządzeń i zarządzanie nim przyjdzie ci z łatwością. Jeśli zaś pełnisz rolę przedstawiciela handlowego, zaoferowanie klientowi skonfigurowanego produktu będzie dla ciebie dużo prostsze.

Nasze urządzenia ułatwiają pracę na każdym etapie: uprościliśmy korzystanie z szeregu narzędzi obróbki końcowej (np. finiszerów czy podajników) oraz dobieranie materiałów eksploatacyjnych. Zmniejszając ilość zasobów, które musisz mieć pod ręką, ograniczysz również przestrzeń potrzebną do ich przechowywania, a w konsekwencji także obniżysz koszty.

Jakie cechy są wspólne dla wszystkich kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych Sharp?

Ujednoliciliśmy interfejs użytkownika – łatwy w obsłudze ekran glówny o nowoczesnym wyglądzie pomoże ci szybko wykonywać zadania. Istotna jest również możliwość personalizacji interfejsu. 

Jeśli pracujesz w określony sposób lub potrzebujesz regularnie wykonywać pewne czynności, możesz dostosować ekran główny do swoich potrzeb.

Dzięki funkcji druku podążającego użytkownicy mogą drukować na dowolnym urządzeniu wielofunkcyjnym Sharp podłączonym do sieci. Pozwala to uniknąć przestojów związanych z konserwacją urządzeń oraz kolejek wydruku przy jednoczesnym zachowaniu poufności – dokumenty nigdy nie zostaną pozostawione bez nadzoru.

Czujnik ruchu w urządzeniach serii Sharp Advanced MX również zwiększa ich wydajność. Gdy podejdziesz do urządzenia, wykryje ono twoją obecność i wyłączy tryb uśpienia, by umożliwić ci szybkie wykonanie zadań i skrócić czas oczekiwania.

Funkcja USB Direct Printing pozwala na drukowanie z pamięci USB, którą wystarczy podłączyć do urządzenia wielofunkcyjnego. Łatwo odszukasz potrzebny plik dzięki podglądowi miniatur w podręcznym menu. Drukuj różne pliki, w tym te w formatach aplikacji Microsoft Office. Skanowanie do pamięci USB jest równie łatwe.

Jeśli szukasz idealnych opcji wykańczających, funkcje zszywania ręcznego i bezzszywkowego zapewnią nowe możliwości prezentacji dokumentów.

Choć wszystkie produkty są skonfigurowane tak samo, urządzenia Sharp Essential MX5050N i MX-6050N oraz Sharp Advanced MX-5070N i MX-6070N wyposażyliśmy w dodatkowe funkcje, które zapewniają środowiskom druku wysokonakładowego najwyższą możliwą jakość. Oprócz szybszego drukowania, kopiowania i skanowania nowe urządzenia o prędkości wydruku 50-60 stron na minutę posiadają pośredni pojemnik na toner, który pozwala na uzupełnianie tonera bez przerywania wydruku. Zapewnia to wydajną produkcję dokumentów.

Atrakcyjny wygląd i ujednolicona konstrukcja sprawią, że urządzenia Sharp doskonale sprawdzą się w twojej firmie. Aby dowiedzieć się więcej o ich funkcjach i wspólnym systemie, zapoznaj się z pełną ofertą urządzeń Sharp.

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social