Kontakt

Managed Services

Jeśli zależy Ci na wydajności, jaką zapewnia możliwość dysponowania wszystkimi najlepszymi narzędziami i procesami, potrzebujesz pomocy profesjonalnego dostawcy usług zarządzanych Managed Services , takiego jak Sharp.

Sharp świadczy Managed Services, czyli usługi zarządzane coraz liczniejszej grupie organizacji prywatnych i publicznych, które chcą korzystać z zasobów umożliwiających im lepsze zarządzanie funkcjami krytycznymi. Zwracają się do nas, ponieważ rozumiemy ich potrzeby, wiemy, jak zapewnić im oszczędności, a ponadto dysponujemy zasobami i wiedzą potrzebnymi, by kompleksowo zarządzać świadczeniem usług.

Managed Document Services (usługi zarządzania dokumentami)

Nasze usługi zarządzania dokumentami Managed Document Services to kompleksowy pakiet bezpiecznych, konfigurowalnych usług, które są w stanie przekształcić obieg dokumentów na każdym etapie, od momentu utworzenia pliku po jego bezpieczne zarchiwizowanie.

Managed Print Services (usługi zarządzania drukowaniem)

Nasze usługi zarządzania drukowaniem Managed Print Services zmaksymalizują dostępność Twoich drukarek, zminimalizują przerwy i w niemal każdym przypadku zagwarantują natychmiastowe oszczędności, redukując koszty drukowania, a przy tym usprawniając obieg dokumentów.

Zabezpieczenie Twojej firmy na przyszłość

Nasze usługi Managed Document Services  wdrażane są w oparciu o przetestowany w czasie, pięcioetapowy proces: od wczesnego odkrywana i szybkich korzyści, aż po nieustanne, długoterminowe procesy optymalizacji, która pomoże Twojej firmie dynamicznie rozwijać się w nadchodzących latach.

Ofertę Sharp Optimised Managed Services uzupełnia coraz bogatsza gama rozwiązań software'owych Optimised Software Solutions, profesjonalne usługi i wielokrotnie nagradzane urządzenia; wszystkie te elementy razem usprawniają codzienne przepływy pracy.

Skontaktuj się z Sharp, aby sprawdzić, jak Managed Services mogą pomóc Twojej firmie.