Kontakt

Nagradzany wybór dla małych i średnich firm

Warszawa, 13.07.2017
Firmy, poszukując cyfrowych kopiarek, usiłują znaleźć model, który będzie wyposażony w najnowsze funkcje znane z dużych urządzeń, a jednocześnie będzie niedrogi i jego niewielkie rozmiary pozwolą zainstalować go w niewielkim pomieszczeniu. Jeśli firmie potrzebne jest urządzenie A3, z dużym prawdopodobieństwem zdecyduje się na urządzenie obsługujące druk w kolorze.

Raport przygotowany przez analityków z IDC sugeruje, że do 2020 roku około 85 procent urządzeń biurowych A3 kupionych w Europie będzie przystosowane do druku w kolorze. Ten trend jest napędzany przez malejące koszty utrzymania oraz rosnące oczekiwania co do jakości wśród użytkowników docelowych. Dla firmy Sharp przejście od urządzeń mono do urządzeń kolorowych w segmencie A3 jest kluczową tendencją, na którą stara się odpowiedzieć coraz bardziej powiększającą się serią kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych MX.

Przyznawane corocznie, indywidualne nagrody Buyers Laboratory „Pick” wyróżniają na podstawie rygorystycznych dwumiesięcznych testów sprzęt najlepszy w swojej klasie. W ostatnim czasie dwa urządzenia Sharp MX-3050N i MX-3070 otrzymały nagrody BLI „Pick” dla wyróżniających się urządzeń kolorowych A3 segmentu podstawowego o prędkości od 21 do 30 str./min oraz wyróżniających się urządzeń kolorowych A3 o prędkości od 21 do 30 str./min.

- Z informacji od klientów wiemy, że takie funkcje jak krótszy czas wybudzania i wysokiej jakości druk w kolorze gwarantują optymalną produktywność w szerszej gamie zadań – skomentował Szymon Trela Product Manager, Sharp Electronics CEE. – Naszym głównym celem jest  zapewnianie firmom niezawodnych urządzeń, które gwarantują wyjątkową wydajność przy jednoczesnej uniwersalności i możliwości dostosowania do zmieniających się potrzeb biura. Jesteśmy dumni, że wszechstronność naszych urządzeń została teraz oficjalnie doceniona przez laboratoria BLI – dodał.

Ostatnio wprowadzona na rynek seria MX obejmuje trzynaście urządzeń wielofunkcyjnych o prędkości od 30 do 60 str./min, oferujących uniwersalne zarządzanie przepływem dokumentów i łatwe w obsłudze funkcje, wspólne dla całej serii. Wszystkie modele wyposażono w uproszczony interfejs użytkownika, dostępny na łatwym w obsłudze panelu dotykowym LCD o przekątnej 11.1" oraz dostępną w konfiguracji standardowej funkcję druku podążającego.

Nowe modele można dostosowywać do indywidualnych potrzeb i rozbudowywać stosownie do zmieniających się wymagań firmy. Różnorodna oferta funkcji opcjonalnych obejmująca zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów, bezpośredni druk plików pakietu MS Office oraz platforma Sharp OSA. Jeśli potrzebujesz perfekcyjnego wykończenia wydruków, funkcje ręcznego zszywania i zszywania bezzszywkowego na pewno ułatwią Ci tworzenie profesjonalnych dokumentów.

Zaawansowany model  MX-3070N wyposażono w dodatkowe funkcje, takie jak WiFi, wbudowaną funkcję rozpoznawania tekstów (OCR) oraz zaawansowane funkcje integracji z chmurą, dzięki czemu użytkownicy mogą wygodnie drukować dokumenty z urządzeń mobilnych i korzystać z platformy zaawansowanych rozwiązań do zarządzania dokumentami. Czujnik ruchu umożliwia również skrócenie czasu oczekiwania na powrót urządzenia ze stanu uśpienia.

 

O Keypoint Intelligence/BLI

​​​​​​​Keypoint Intelligence (BLI) to wiodący dostawca danych i usług analitycznych dla rynku cyfrowych urządzeń obrazujących i zarządzających dokumentami. Od ponad 50 lat klienci polegają na raportach BLI, które pomagają im rozpoznać silne i słabe strony produktów, by podjąć najlepsze decyzje o zakupach. Profesjonaliści od marketingu i sprzedaży produktów korzystają z publikacji jako wszechstronnych analiz oraz wartościowych wskazówek przy projektowaniu nowych produktów, pozycjonowania ich względem konkurencji, a także jako wsparcie sprzedaży i marketingu. Na podstawie sieciowych usług bliQ i Solution Center stworzonych przez BLI, 40.000 profesjonalistów na całym świecie tworzy szczegółowe porównania rozwiązań sprzętowych i programowych obejmujących łącznie 15.000 produktów, włączając w to wszechstronne specyfikacje, informacje dotyczące wydajności na podstawie bezkonkurencyjnych laboratoriów BLI, raportów testowych, wyników wielomiesięcznych osobistych testów w laboratoriach w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Usługi, dostępne również poprzez urządzenia mobilne, obejmują wszechstronne biblioteki raportów testowych BLI, galerię obrazów, trudno dostępną dokumentację producentów, a także przydatne narzędzia do konfiguracji produktów, obliczania całkowitych kosztów posiadania (TCO) i rocznego zużycia energii. BLI oferuje również konsultacje i indywidualne testy na zlecenie, które pomagają producentom opracowywać i wprowadzać na rynek lepsze produkty i materiały eksploatacyjne. W sprawie dodatkowych informacji na temat  Keypoint Itelligence prosimy o kontakt telefoniczny z Davidem Sweetnamem  pod numerem +44(0)118 977 2000 lub adresem mailowym david.sweetnam@buyerslab.com. Można również odwiedzić stronę www.buyerslab.com.

Kontakt

Anna Kozak
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Media społecznościowe