Kontakt

Informacja prasowa

Nowe oprogramowanie Sharp do łączenia monitorów BIG PAD: ‘Advanced Multi-Board’

Warszawa, 05.08.2016

Sharp Electronics CEE wprowadza dziś na rynek oprogramowanie, które umożliwia łączenie aż trzech monitorów 80’’ BIG PAD Pro, aby stworzyć ogromny, interaktywny telebim. Narzędzie ‘Advanced Multi-Board’, dzięki połączeniu trzech BIG PADów ułożonych obok siebie, tworzy przestrzeń szeroką na 5,4 m. Na monitorze może pracować jednocześnie 6 osób.

- W przypadku burzy mózgów, współpracy i dzielenia się pomysłami większe zawsze znaczy lepsze. Ułożenie monitorów umożliwione przez Advanced Multi-Board okazuje się niezwykle przydatne w salach konferencyjnych, dyspozytorniach i uniwersyteckich salach wykładowych, gdzie potrzebna jest możliwość pracy nad dużą ilością danych i dzielenia się nimi. – mówi Robert Hubluk, Sales Manager - Visual Solutions, Sharp Electronics CEE.

Rozwiązanie Advanced Multi-Board zostało zaprojektowane tak, by łatwo je było skonfigurować oraz by doświadczenia użytkownika były takie same, jak przy używaniu pojedynczego monitora BIG PAD Pro. Dlatego oprogramowanie zawiera takie narzędzia jak Sharp Pen Software, pozwalające na pisanie specjalnym piórem z łatwością podobną do pisania na papierze, oraz wyposażone jest w niezwykle czułą pojemnościową technologię rozpoznawania dotyku P-CAP, podobną do technologii używanej w smartfonach.

Advanced Multi-Board jest już dostępne u partnerów Sharp w Europie Środkowo-Wschodniej.

Media społecznościowe