Kontakt

Informacja prasowa

Nowy 65-calowy interaktywny monitor Sharp: optymalny wybór dla szkół oraz małych i średnich firm

Warszawa, 06.07.2016

Sharp Electronics CEE wprowadza dziś na rynek nowy interaktywny monitor o przekątnej 65’’, przeznaczony do pracy grupowej. Model PN-VC651B jest zaprojektowany tak, by pomóc użytkownikom udostępniać informacje w sali lekcyjnej czy konferencyjnej w bardziej kreatywny i interesujący sposób, inspirując jednocześnie publiczność do większego zaangażowania w burze mózgów oraz wspólne rozwiązywanie problemów.

Model PN-VC651B łączy największe zalety monitorów Sharp, w tym rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 pikseli oraz gładką, wytrzymałą powłokę antyodblaskową, z szybkim i czułym sterowaniem dotykowym. Dzięki sześciopunktowej funkcji sterowania dotykiem jednocześnie do pracy mogą go wykorzystywać dwie osoby. Monitor posiada również oprogramowanie  szczególnie przydatne dla nauczycieli, takie jak materiały graficzne stworzone z myślą o konkretnych lekcjach, oraz jest kompatybilny z oprogramowaniem innych tablic edukacyjnych.

- Sharp posiada rozległe doświadczenie w kreowaniu innowacji na rynku monitorów interaktywnych. Model PN-VC651B poszerza naszą wiodącą w branży ofertę produktową. Monitor spełnia wymagania nowych, szybko rozwijających się rynków, zapewniając opłacalne rozwiązanie zmieniające sale lekcyjne we wnętrza zachęcające do produktywności, lepszych pomysłów i szybszego podejmowania decyzji – powiedział Robert Hubluk, Sales Manager – Visual Solutions, Sharp Electronics CEE. 

65-calowy monitor jest wyposażony w interaktywne oprogramowanie OKTOPUS, które zapewnia zaawansowane, skuteczne narzędzie pisania, rysowania i notowania. Aplikacja jest też zgodna z innymi rodzajami oprogramowania interaktywnych monitorów, co pomaga zachować ciągłość lekcji oraz spełnić wszystkie wymagania sali lekcyjnej. Dwa wbudowane głośniki o mocy 15 W oraz wejście wideo HDMI zapewniają kompleksowe narzędzie przeglądania i odsłuchiwania treści audiowizualnych.

Model PN-VC651B jest dostępny już teraz u partnerów Sharp na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Media społecznościowe