Kontakt

Informacja prasowa

Nowy monitor Sharp BIG PAD: komunikacja bez kabli

Warszawa, 11.04.2016

Sharp Electronics CEE wprowadza dzisiaj na rynek monitor BIG PAD PN-70TW3, swój pierwszy ekran interaktywny (IFPD) ze zintegrowaną funkcją komunikacji bezprzewodowej, która umożliwia uczestnikom spotkań przeprowadzanie prezentacji na monitorze BIG PAD bez konieczności podłączania laptopa, telefonu lub tabletu przy pomocy kabli. Nowy 70-calowy model BIG PAD jest również pierwszym ekranem interaktywnym na rynku oferującym tryb emulacji DICOM stworzony z myślą o profesjonalnych zastosowaniach medycznych. Takie rozwiązanie umożliwia szybsze i bardziej efektywne grupowe konsultacje zdjęć rentgenowskich.

Model PN-70TW3 wyposażono w aplikację MirrorOp for Sharp, która umożliwia nawet 10 osobom równoczesne połączenie bezprzewodowe z monitorem BIG PAD z własnych urządzeń przenośnych. W ten sposób można łatwo udostępniać zawartość ekranów urządzeń mobilnych na monitorze BIG PAD.
Wiodące rozwiązanie Sharp umożliwiające rozpoznawanie dotyku w podczerwieni zapewnia szybkie, wygodne i niezawodne sterowanie dotykiem. Sterownik Sharp Direct Drawing pozwala na rozpoczęcie rysowania natychmiast po włączeniu monitora BIG PAD, bez konieczności czekania na start zewnętrznego komputera.

- Najmłodszy członek rodziny BIG PAD to wydajne połączenie najlepszych w swojej klasie możliwości monitora BIG PAD stymulujących kreatywność i produktywność z funkcjami bezprzewodowymi. To bardzo prosta i praktyczna odpowiedź na codzienny problem: ktoś przychodzi do sali konferencyjnej, żeby przedstawić prezentację i okazuje się, że jego laptop nie ma odpowiedniego złącza wideo. Nasze rozwiązanie to całkowicie bezprzewodowa komunikacja, która daje firmom więcej czasu na stawianie czoła właściwym wyzwaniom, wymianę informacji i tworzenie nowych koncepcji – komentuje Michael Bailly, Product Development and Marketing Director, Visual Solutions, Sharp Europe.

Monitor PN-70TW3 wykorzystuje wydajne oprogramowanie Pen Digitizer, które umożliwia aplikacjom automatyczne wykrywanie, czy użytkownik korzysta z pióra, czy palca – bez dokonywania skomplikowanych ustawień w menu i bez zmiany czułości na dotyk. Dzięki aplikacji Sharp Touch Viewing, która pozwala na łatwe zbieranie, porządkowanie i opisywanie danych z różnych projektów grupowych, monitor PN-70TW3 otwiera przed użytkownikami całkowicie nowe możliwości podczas spotkań, prezentacji i wykładów.

Model PN-70TW3 jest już dostępny w sprzedaży w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Wersja 60-calowa, PN-60TW3, pojawi się wkrótce.

Media społecznościowe