Kontakt

Nowy szef sprzedaży Visual Solutions w Sharp CEE

Warszawa, 05.10.2018
Krzysztof Nikisz dołączył do zespołu Sharp Electronics CEE, obejmując stanowisko Szefa Sprzedaży Visual Solutions w Polsce. Krzysztof jest cenionym specjalistą z długoletnim doświadczeniem w branży AV i DS, które zdobywał m.in. w firmach Integrated Solutions (Grupa Orange Polska), Samsung Electronics Polska i TRIAS S.A.

Jak podkreśla Krzysztof, swoją blisko 20-letnia karierę zawodową zaczął od pracy w autoryzowanym serwisie Sharp.

„Cieszę się, że po wielu latach powróciłem do Sharpa. W październiku rozpocząłem pracę w Sharp Electronics CEE jako szef sprzedaży Video Solutions. Mój dział będzie odpowiedzialny nie tylko za sprzedaż produktów, ale też za projektowanie oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań. Najważniejszym dla mnie jest to, że Sharp daje mi możliwość pracy nie tylko bezpośrednio z produktem, ale również współpracy z klientami oraz integratorami.” – powiedział Krzysztof Nikisz, Sales Manager VS, Sharp Electronics CEE.

W ciągu ostatnich dwóch lat w Integrated Solutions Krzysztof zarządzał grupami produktowymi Digital Signage, Unified Comminication oraz Audio & Video. Współpracował z blisko 300-osobowym zespołem handlowców, był odpowiedzialny za rozwijanie relacji z partnerami biznesowymi i pozyskiwanie nowych kontraktów.

„Dzięki zatrudnieniu Krzysztofa będziemy mogli dalej rozwijać kanał sprzedaży Visual Solutions Sharp w Polsce oraz skupić się na wsparciu naszych aktualnych i nowych Partnerów. Teraz, gdy nasz zespół VS jest kompletny, możemy rozwijać kolejne obszary biznesowe oraz tworzyć nowe produkty wertykalne z naszymi Partnerami biznesowymi.” – powiedział Rafał Szarzyński, Country Sales & Marketing Manager, Sharp Electronics CEE.

Zatrudnienie Krzysztofa Nikisza wpisuje się w najnowszą strategię rozwoju Sharp CEE. Przypomnijmy, że we wrześniu br. Sharp uruchomił oficjalnie nowy program partnerski oraz rozpoczął rekrutację Partnerów biznesowych na terenie Polski.

Więcej szczegółów o programie: www.rekrutacjab2b.sharp.pl

Kontakt

Marzena Szulc
PR & Communication Manager CEE
marzena.szulc@sharp.eu

Media społecznościowe