Kontakt

Podczas Inspire Expo 2018 Sharp przedstawił nowe możliwości rozwoju

Warszawa, 18.01.2018
Podczas Inspire Expo 2018, międzynarodowego wydarzenia dla partnerów biznesowych, Jeff Ashida, President Sharp Europe, przedstawił rozwiązania inteligentnej technologii biurowej, które pomogą partnerom firmy zwiększyć zyski teraz i w przyszłości.

Inspire Expo 2018 trwało od 15 do 18 stycznia i odbyło się w centrum konferencyjnym International Conference Centre w Edynburgu. W wydarzeniu wzięli udział ponad 600 przedstawicieli handlowych Sharp z ponad 40 krajów.

Za pomocą prezentacji oraz wystaw interaktywnych firma Sharp pokazała, jak może pomóc swoim partnerom handlowym rozwijać ich działalność, wykorzystując nowe, globalne porozumienia i partnerstwa biznesowe.

Sharp zaprezentował 15 nowych urządzeń (wszystkie wejdą do sprzedaży do marca 2018 roku), w tym całkowicie odświeżoną ofertę urządzeń wielofunkcyjnych A3 do druku czarno-białego, nowe modele urządzeń A4, systemy do druku produkcyjnego oraz nowy monitor  interaktywny BIG PAD. Firma podzieliła się również swoją wizją inteligentnej sali konferencyjnej, demonstrując sterowanie monitorem interaktywnym za pomocą głosu.

W sali wystawowej do firmy Sharp dołączyło dziewięciu wystawców z firm partnerskich. Jednym z nich był producent dystrybutorów wody pozyskujących ją bezpośrednio z powietrza. Firma Skywell ma w planach sprzedawanie swoich produktów w Europie od 2018 roku we współpracy z Sharp.

W przemówieniu inauguracyjnym Jeff Ashida opowiedział, że firma Sharp aktywnie inwestuje w nowe sektory technologii, w których może uplasować się na pozycji światowego lidera. Dzięki działalności związanej z badaniami i rozwojem, na przykład z platformą AIoT (połączeniem sztucznej inteligencji i koncepcji „Internet of Things”) oraz jakością 8K, Sharp opracowuje połączone technologie wspierające nowe sposoby życia i pracy.

- Od naszego ostatniego, flagowego wydarzenia dla partnerów minęły ważne dwa lata – powiedział Jeff Ashida, President Sharp Electronics Europe. – Przez ten czas porozumienie z firmą Foxconn pozwoliło nam odmienić naszą działalność, czego wyraźnie dowodzą wprowadzone dziś na rynek nowe produkty. Jednak w Inspire Expo nie chodzi tylko o przemianę, ale również o sposób, w jaki wspieramy naszych partnerów.

- Z dumą prezentujemy środowisko usług zbudowane wokół urządzenia wielofunkcyjnego oraz jedyne w swoim rodzaju połączenie rozwiązań do zarządzania dokumentami i wyświetlania treści firmy Sharp. Dajemy możliwość zysku poza sektorem druku dzięki szerszej ofercie, obejmującej monitory wielkoformatowe, narzędzia wspierające wideokonferencje i współpracę, a także usługi w chmurze i usługi IT. Zapewniamy partnerom wszystkie produkty potrzebne im do stworzenia nowych, atrakcyjnych pakietów dla klientów oraz do znalezienia nowych źródeł dochodu.

Produkty Sharp podczas Inspire Expo: nowe rozwiązania dla całego biura

Sharp zabierał swoich gości w podróż przez główne potrzeby biznesowe tradycyjnego klienta, pokazując, jak nowej generacji nagradzane urządzenia Sharp oraz rozwiązania, aplikacje i usługi Optimised Software pomagają sprzedawcom zróżnicować ofertę rynkową. Na przykład rozwiązanie Sharp Accounts Payable pozwala zautomatyzować ręczne przetwarzanie faktur, dzięki czemu proces staje się szybszy i dokładniejszy.

Nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych A3 do druku czarno-białego oferuje wyższy komfort użytkowania

Sharp wzbogaca ofertę urządzeń do druku czarno-białego dziesięcioma nowymi modelami A3 o prędkości drukowania 30-60 stron na minutę, opracowanymi w oparciu o efektywną serię MX urządzeń A3 do druku kolorowego. Odświeżona oferta zapewnia użytkownikom i pracownikom IT takie same wrażenia, niezależnie od tego, czy korzystają z urządzenia A3 do druku kolorowego, czy czarno-białego. Nowe modele posiadają wiele intuicyjnych funkcji pozwalających oszczędzić czas, takich jak spersonalizowany, dotykowy interfejs, czujnik ruchu wykrywający zbliżających się użytkowników (tylko w modelach Advanced) czy standardowo zintegrowane rozwiązanie druku podążającego.

Modele do druku czarno-białego serii Essential (MX-M3050, MX-M3550, MX-M4050, MX-M5050 i MX-M6050) spełniają wszystkie codzienne wymagania biura i oferują możliwość rozbudowania. Modele serii Advanced (MX-M3070, MX-M3570, MX-M4070, MX-M5070 i MX-M6070) posiadają szeroki wachlarz funkcji obróbki końcowej oraz dodatkowe narzędzia, takie jak Office Direct Print czy łączność z chmurą.

Nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych A4 do druku czarno-białego z zaawansowaną funkcjonalnością A3

Firma Sharp wprowadziła na rynek zupełnie nową serię czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych A4, która jest efektem współpracy z przedsiębiorstwem Foxconn. Nowe urządzenia MX-B355W i MX-B455W Advanced, dostępne od marca 2018, oferują prędkość drukowania 35 i 45 stron na minutę oraz takie same wydajne funkcje obsługi przepływów zadań i łatwość użytkowania co modele A3. Oprócz spełniania wszystkich wymagań w zakresie drukowania, skanowania i kopiowania czarno-białe urządzenia A4 mogą być łatwo zintegrowane z istniejącymi aplikacjami sieciowymi oraz publicznymi usługami w chmurze. Dlatego w dowolnym miejscu i czasie można bezpiecznie udostępniać informacje i zyskiwać do nich dostęp. Dla jeszcze większej niezawodności modele wyposażone są w wielopoziomowe zabezpieczenia Sharp.

Unowocześnione systemy do druku produkcyjnego zapewniające wyższą wydajność

Nowe systemy do druku kolorowego MX-7090N i MX-8090N powiększające linię urządzeń do druku produkcyjnego, zapewniają lokalnym środowiskom wydruku wyższą wydajność i lepsze wrażenia użytkowników. Nowe modele kopiują i skanują z prędkością nawet 80 stron na minutę oraz posiadają taki sam łatwy w użytkowaniu interfejs dotykowy co urządzenia biurowe Sharp A3 i A4. Bogata gama funkcji podawania i obróbki końcowej modeli MX-7090N i MX-8090N zapewnia elastyczność tworzenia materiałów doskonałej jakości dopasowanych do wymagań poszczególnych zadań.

By zaoszczędzić więcej czasu i zoptymalizować zużycie zasobów, koordynatorzy wydruku zyskują również większą kontrolę nad zadaniami i pełny dostęp do Fiery Command WorkStation® prosto z panelu sterowania urządzenia wielofunkcyjnego. Eliminuje to potrzebę korzystania z dodatkowych stacji roboczych.

Niepowtarzalne połączenie narzędzi wydruku i wyświetlania informacji

Firma Sharp zaprezentowała szereg sal konferencyjnych wyposażonych w interaktywne monitory Sharp BIG PAD, które pomagają wymieniać się pomysłami i wspierają kreatywniejszą, wydajniejszą współpracę. Wśród monitorów znalazł się najnowszy BIG PAD Sharp – pierwszy model dotykowy 4K. BIG PAD 4K uzupełnia ofertę monitorów Sharp sprzyjających udostępnianiu informacji podczas spotkań: od podstawowych narzędzi do zaawansowanych urządzeń dotykowych.

W strefie prezentacji przyszłościowych rozwiązań, Sharp zademonstrował również monitor 8K oraz profesjonalną kamerę cyfrową, łączącą funkcje nagrywania, odtwarzania oraz wyjścia liniowego. Te urządzenia będą stanowiły podstawę prac rozwojowo-badawczych Sharp w środowisku 8K.

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Media społecznościowe