Kontakt

Podczas ISE 2017 Sharp zaprezentuje 70-calowy monitor do budowy telebimów

W, 12.01.2017
Największy monitor dostępny na rynku jedną z nowinek na stoisku Sharp, prezentującym korzyści ze współpracy z Foxconn: 12/E76

Podczas targów Integrated Systems Europe (ISE) 2017 firma Sharp zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju 70-calowy monitor wąskoramkowy do budowy telebimów. Jest o 10 cali większy niż obecny największy w ofercie firmy oraz o 15 cali większy od obecnego rynkowego standardu. To właśnie ogromy telebim stworzony z czterech takich monitorów w układzie pionowym powita klientów na stoisku Sharp.

Podczas ISE, Sharp zaprezentuje sześć nowych ofert produktowych, niektóre z nich w nowych kategoriach, podkreślając dynamiczny rozwój firmy Sharp Visual Solutions od czasu fuzji z firmą Foxconn w kwietniu 2016 roku. – Nasze stoisko na targach ISE pokazuje rozwój firmy i wysyła jasny komunikat: warto współpracować z Sharp. – mówi Sid Stanley, General Manager w Visual Solutions, Sharp Europe. – Rozwijamy się i wprowadzamy innowacje. Jak przekonali się już nasi partnerzy, doskonale sprawdzamy się we współpracy. Znacznie unowocześniliśmy nasze produkty. Mamy atrakcyjną ofertę spełniającą oczekiwania klientów, którzy chcą wywierać silne wrażenie na publiczności. To wszystko pozwala przewidzieć, co czeka nas w 2017 roku oraz jasno pokazuje korzyści płynące z partnerstwa z firmą Foxconn.

Połowa stoiska firmy Sharp będzie poświęcona monitorom interaktywnym, w tym nowym monitorom BIG PAD: innowacyjnym, płaskim wyświetlaczom przeznaczonym do prezentacji i pracy zespołowej. Najnowszy 80-calowy monitor BIG PAD zapewnia lepsze wrażenia wizualne i dokładniejszą obsługę dotykową dzięki technologii sklejania warstw optycznych. Sharp zaprezentuje również po raz pierwszy ofertę monitorów zaprojektowanych do użytkowania w typowych miejscach spotkań, 40-calowych ekranów interaktywnych, przemyślanych tak, by pomagały ludziom udostępniać informacje podczas małych, nieformalnych zgromadzeń.

Innym wartym uwagi produktem na stoisku będzie standard Sharp Mini OPS (Open Pluggable Specification) dla monitorów Sharp. Trzy różne moduły dodatkowe, wykorzystujące Mini-OPS, pozwolą łatwo i niedrogo rozszerzyć zakres funkcji monitorów oraz zapewnią użytkownikom elastyczność w komunikacji cyfrowej i interakcji.

Więcej informacji o produktach i rozwiązaniach firmy Sharp Visual Solutions można znaleźć na stronie http://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/hs.xsl/-/html/profesjonalne-monitory.htm

Nowe artykuły

RENAME / DELETE Link

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Media społecznościowe