Kontakt

Szczegóły na temat produktu

Monitor do pracy grupowej w systemie Windows

  • Monitor z certyfikatem Skype for Business i obsługą Microsoft Teams
  • Zintegrowany mikrofon, głośniki i wysokiej jakości kamera
  • Bezproblemowa obsługa i możliwość prowadzenia konferencji za pomocą oprogramowania Microsoft Office 365 i Teams
  • Szybkie podłączenie 'Plug and play' przy pomocy pojednyczego 8-metrowego kabla USB-C
  • Znakomity, przykuwający wzrok obraz o rozdzielczości 4K, stworzony z wykorzystaniem technologii Direct Optical Bonding
  • Elegancja od krawędzi do krawędzi Technologia rozpoznawania dotyku PCAP w 10 punktach, o wysokiej czułości
  • Zarządzanie inteligentnym budynkiem z wykorzystaniem czujnika IoT oraz usług opcjonalnych
  • Łatwe udostępnianie zawartości ekranu dzięki bezprzewodowym funkcjom Wireless Casting i Touch Back

Opis

Monitor firmy Sharp do pracy grupowej w systemie Windows to 70-calowy monitor interaktywny 4K nowej generacji, spełniający specyfikacje firmy Microsoft, który umożliwia lepsze wykorzystanie przestrzeni i bardziej wydajną współpracę podczas spotkań, narad, szkoleń, przeglądów technicznych i praktycznie w dowolnym miejscu.

Dzięki monitorowi do pracy grupowej w systemie Windows możesz zwiększyć wydajność niemal każdego rodzaju spotkania, umożliwiając zespołom łatwe łączenie się i dzielenie pomysłami w środowisku w pełni zoptymalizowanym pod względem komfortu i wydajności. Monitor firmy Sharp do pracy grupowej w systemie Windows najlepiej działa z narzędziami do współpracy Microsoft 365 i Microsoft Teams.

Wbudowane czujniki IoT zbierają również dane dotyczące wykorzystania pomieszczenia i warunków otoczenia. Mogą łączyć się z platformą chmurową w ramach strategii inteligentnego budynku.

Wykorzystując nagrodzoną technologię profesjonalnego wyświetlania obrazów firmy Sharp monitor do pracy grupowej w systemie Windows wyposażony jest również w zintegrowaną kamerę 4K, mikrofon dalekiego zasięgu (zbieranie dźwięku w zasięgu 4–6 m) i głośniki, dzięki czemu zapewnia wydajne rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji. Wysokiej jakości przewód USB-C o długości 8 m zapewnia proste pojedyncze połączenie z wszystkimi danymi wideo, audio, dotykowymi i sieciowymi oraz zmniejsza czas poświęcony na konfigurację urządzeń konferencyjnych.

Czas na organizowanie inteligentniejszych spotkań, na które uczestnicy po prostu wchodzą, podłączają się i współpracują.

Do pobrania

Dane techniczne