Kontakt

PN-V701

  • Monitor o przekątnej 70” (176,6cm) przeznaczony do konstrukcji ścian wideo i pracy w trybie 24/7
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli przy jasności 700 cd/m2
  • Ramka rozdzielająca obszary aktywne ma szerokość zaledwie 4,4 mm (2,9 mm / 1,5 mm)
  • Kontrast dynamiczny 4000:1
  • Zaawansowana kalibracja barw UCCT (Colour Uniformity Calibration)
  • System gniazd Mini OPS
  • Funkcja ściany wideo 5 x 5 (powiększanie obrazu na wiele ekranów)

Opis

Sharp PN-V701 to naprawdę oryginalny i wyjątkowy monitor bezszwowy stworzony do konstrukcji ścian wideo i instalacji wieloekranowych. Model PN-V701 ustanawia nowe standardy wśród niezawodnych, atrakcyjnych i wymagających rozwiązań Digital Signage. Konstrukcja monitora została stworzona z myślą o pracy w trybie 24/7 w sklepach, na dworcach, w strefach recepcyjnych i na korytarzach oraz pomieszczeniach kontroli i zarządzania, a także w innych przestrzeniach korporacyjnych i publicznych. Dzięki eleganckiej i trwałej ramce, monitor PN-V701 oferuje wydajną komunikację wizualną, wygodę obsługi i łatwość instalacji.

Dzięki najnowocześniejszemu podświetleniu LED, które umożliwia stosowanie wyjątkowo smukłych ramek i płytkich obudów, 70-calowy monitor Sharp PN-V701 jest bardzo łatwy w przenoszeniu, bo waży zaledwie 37 kg. Dzięki bezkonkurencyjnej niezawodności i trwałości mechanicznej, model ten może być instalowany zarówno w orientacji pionowej jak i poziomej.

Technologia Sharp UCCT (Uniform Colour Calibration Technology - technologia jednorodnej kalibracji barw) zapewnia znakomitą biel i jednorodność barw na wszystkich monitorach tworzących ścianę Zaawansowana technologia UCCT zapewnia, że wszystkie monitory są fabrycznie kalibrowane, i po konfiguracji bezpośrednio na miejscu instalacji można poszczególne ekrany dopasować do siebie.

Monitor PN-V701 wyposażono w gniazdo Intel® Mini-OPS, które jest kompatybilne z modułem SHARP HDBaseT 2.0 (PN-ZB03H). To oferuje wygodny dostęp do zintegrowanego odbiornika HDBaseT do zastosowań wymagających przesyłania obrazu dłuższymi przewodami.

Dzięki obrazowi o wysokim kontraście i jasności, monitor PNV701 jest atrakcyjnym i oryginalnym uzupełnieniem oferty monitorów Sharp.

Do pobrania

Dane techniczne