Kontakt

Korzyści z użytkowania rozwiązań interaktywnych

Interaktywne monitory Sharp zostały zaprojektowane z myślą o szkołach i kampusach uniwersyteckich, ale również środowiskach korporacyjnych. Są idealne dla każdej lokalizacji, która potrzebuje łatwego w użyciu, wydajnego i opłacalnego rozwiązania. Rozwiązania Sharp czynią lekcje w salach szkoleniowych i wykładowych ciekawszymi, zaś podczas firmowych spotkań BIG PAD to doskonała platforma komunikacji, wspomagająca kreatywność, promująca wydajną współpracę zespołu oraz pomagająca podejmować skuteczne decyzje.

BIG PAD, produkt w całości stworzony przez Sharp, odznacza się łatwą konfiguracją, niezwykle chwalonym ekranem dotykowym oraz bezwysiłkową obsługą narzędzi aplikacji oprogramowania Sharp. BIG PAD po prostu zwiększa pewność siebie indywidualnego użytkownika oraz zapewnia lepszą współpracę zespołu. Monitory BIG PAD, dostępne w wielu różnych rozmiarach i posiadające rozdzielczość FHD, są doskonałym przykładem tego, jak Sharp dzięki nowoczesnym technologiom przekształca sposób interakcji firm z informacjami.

Nauczyciel w klasie, prezenter na spotkaniu czy moderator zespołowej dyskusji mają swoje zadania. Nasi użytkownicy niekoniecznie są ekspertami w dziedzinie IT i nie mają ambicji nimi zostać. BIG PAD firmy Sharp to intuicyjne, łatwe w użytkowaniu rozwiązanie, które ich nie zawiedzie. BIG PAD to doskonale zintegrowane urządzenie w całości opracowane przez Sharp. Monitory te wyposażone są w ekran, autorską technologię dotykową firmy, oprogramowanie, sterowniki i aplikacje dla tablicy interaktywnej, a także pióra dotykowe: piszące i wymazujące. Sharp opracował każdy z komponentów urządzenia. Dzięki temu użytkownik może swobodnie skupić się na nauczaniu czy interakcji z kolegami, nie musząc martwić się o technologię, która po prostu działa.

Funkcje interaktywnego rozwiązania

 • Aplikacje różnego przeznaczenia

  Lepszy sposób na wywarcie silnego wrażenia

  Od biura po salę konferencyjną i od szkolenia po wykład dotykowy monitor interaktywny Sharp zwiększa Twój sukces. Motywuj swoich słuchaczy. Popraw swój wizerunek. Nadaj swojemu przekazowi mocy, na którą zasługuje. Gdy grasz w jednym zespole z Sharp, masz nieskończone możliwości, a każdy moment jest odpowiedni na wspaniały występ.

 • Imponujący rozmiar ekranu

  Przekazuj informacje z większą mocą

  Rozmiar ma znaczenie. W dzisiejszym konkurencyjnym świecie wielkoformatowy monitor interaktywny Sharp może zdecydowanie wzmocnić Twój przekaz. Dzięki ekranom klasy 80 cali (przekątna) interaktywny monitor Sharp BIG PAD zapewnia Ci imponującą jakość HD i pomaga ożywić Twoje prezentacje.

 • Imponująca jakość obrazu

  Jednolita jasność i niskie zużycie energii

  Technologia ustawiania ciekłych kryształów Sharp UV2A sprawia, że kolory obrazu są niezwykle żywe. Konstrukcja podświetlenia zaprojektowana jest tak, że energooszczędne diody LED rozmieszczone są równomiernie na całym panelu, dając jednolitą jasność i większą czytelność tekstu.

  Około 5 razy większa jasność w porównaniu z monitorami plazmowymi

  Model

  Sharp PN-70TB3 klasy 70"
  (przekątna 69 1/2" LED-LCD)

  Standardowa
  jasność 
  300 cd/m2


   

  Model
  Sharp PN-70TB3 klasy 70"
  (przekątna 69 1/2" LED-LCD)

  Standardowe
  zużycie energii 

  225 W

   

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs oprogramowania Sharp Pen Software™

  Prowadź każdą prezentację jak profesjonalista

  Przyjazny dla użytkownika interfejs oprogramowania Sharp Pen Software: przy użyciu pióra dotykowego możesz łatwo uruchomić i wyświetlić interfejs użytkownika Pen Software, menu składające się z małych, poukładanych ikon, dających łatwy dostęp do ustawień i funkcji pióra. Każde z piór dotykowych ma własne menu, które można wyświetlić nawet wtedy, gdy czterech użytkowników jednocześnie pisze na ekranie. Ustawienia pióra, takie jak kolor czy grubość linii, mogą być ustawione osobno dla każdego pióra (dzięki przyciskom funkcyjnym).

  Nadaj swojej prezentacji właściwego wydźwięku

  Nic nie przebije interaktywnych monitorów Sharp w dziedzinie wydajności, prostoty i wygodnej obsługi. Technologia zaawansowanego wykrywania optycznego oraz system wykrywania dotyku w podczerwieni zapewniają większą dokładność, zwiększając możliwości użytkowania i precyzję. Możesz tworzyć plany pracy, podkreślać najważniejsze tematy, tworzyć notatki do plików i wiele więcej. Następnie możesz udostępnić oznaczone dokumenty oraz wydrukować wersję papierową, by zachować ją na przyszłość.

 • Łączność z urządzeniami wielofunkcyjnymi

  Dokumenty i obrazy skanowane z urządzenia wielofunkcyjnego wyposażonego w kolorowy skaner mogą być importowane bezpośrednio do oprogramowania pióra dotykowego w celu wyświetlenia ich na monitorze BIG PAD. Dla większej wygody dane obrazu wyświetlane na ekranie (w tym notatki) mogą być zapisane na komputerze lub przesłane bezpośrednio do wydruku z urządzenia wielofunkcyjnego.

 • Pracuj inteligentniej dzięki Touch Display Link

  Oprogramowanie Touch Display Link 2.01 wspiera wydajną i wielopłaszczyznową komunikację. Zawartość wyświetlana na ekranie, w tym ręcznie robione notatki i rysunki wykonywane w czasie rzeczywistym, mogą być wyświetlane jednocześnie na monitorze BIG PAD oraz na urządzeniach mobilnych, takich jak komputery, tablety i smartfony. Touch Display Link ułatwia interaktywne prezentacje, ożywione dyskusje i spotkania bez papierowych dokumentów, zarówno w środowisku biznesowym, jak i edukacyjnym.

  Touch Display Link pozwala na użycie następujących funkcji na monitorze BIG PAD i urządzeniach mobilnych połączonych przez bezprzewodową sieć LAN: udostępnianie zawartości na ekranie.

  • przesyłanie plików
  • interaktywne pisanie i rysowanie na ekranie
  • zdalne sterowanie monitorem BIG PAD z urządzeń mobilnych

  Równocześnie można połączyć aż do 50 urządzeń mobilnych.

  Pliki można przesyłać między urządzeniami mobilnymi nawet wtedy, gdy nie są one połączone z monitorem BIG PAD.

  Użytkownicy mogą przechwytywać wyświetlane na ekranie obrazy i zapisywać je na swoich urządzeniach mobilnych, by tworzyć spersonalizowane notatki.

  Touch Display Link pozwala również na połączenie dwóch monitorów BIG PAD przez tę samą sieć (intranet, VPN itp.), by umożliwić interaktywną komunikację na większą skalę.

   

  1 - Liczba możliwych do połączenia urządzeń mobilnych zależy od następujących czynników.

  • Monitory LCD
   • Modele PN-70TA3/60TA3 z wcześniej zainstalowanym oprogramowaniem: Maks. 20
   • Modele PN-70TA3/60TA3/70TB3/60TB3 z oprogramowaniem z dołączonego CD-ROMu: Maks. 50
  • System operacyjny — Windows® 7: Maks. 20; Windows® 8/8.1: Maks. 50

  2 - Wymagania systemowe:

  • Komputery PC: Windows® 7, Windows® 8/8.1;
  • Tablety: Windows® 7, Windows® 8/8.1, Android, iOS;
  • Smartfony:: Android, iOS

  3 - Połączenie 20 lub więcej urządzeń mobilnych wymaga co najmniej dwóch punktów dostępu LAN.