Kontakt

Sharp Clean Air – nowa usługa dla klientów biznesowych

Warszawa, 12.08.2020
Firma Sharp poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty biznesowej nowej usługi - Sharp Clean Air. Od teraz klienci mogą skorzystać z kompleksowej obsługi sprzedażowej, serwisowej oraz zadbać o jakość powietrza w swoich biurach dzięki opatentowanej przez Sharp technologii Plasmacluster, która redukuje do 99,97%* zanieczyszczeń powietrza wykorzystując zjawisko jonizacji.

Do tej pory klienci mogli kupić oczyszczacze Sharp wyłącznie w sieciach retail, tymczasem firma rozwija swoje portfolio o usługę oczyszczania powietrza dla klientów biznesowych. Sharp Clean Air to kompleksowa usługa, która zawiera nie tylko produkty, ale również analizę architektury biura, instalację, pełne wsparcie i bezpośredni serwis producenta. Obecnie jest to jedyna, tak kompleksowa oferta dostępna na rynku polskim.

Usługa dostosowana jest do różnych środowisk biurowych oraz dostępna w forme czterech głównych pakietów: podstawowy, komfortowy, wydajny i pełny. Pakiet podstawowy zapewnia  likwidowanie wirusów, oczyszczanie oraz jonizację powietrza. Pakiet komfortowy zawiera dodatkowo nawliżanie, a pakiet wydajny bazuje na produktach, które generują zwiększone stężenie jonów. Firmy, które są chcą uzyskać maksymalne efekty mogą wybrać pakiet pełny, który zawiera wszystkie wyżej wymienione elementy.

Dodatkowo dostępny jest również pakiet mobilny, który poprzez zastosowanie zminiaturyzowanego oczyszczacza powietrza nadaje się zarówno do małej przestrzeni, samochodów służbowych, jak i podczas pracy z domu.

„Świadomość wpływu jakości powietrza na stan zdrowia ciągle rośnie stąd wielka popularność urządzeń do oczyszczania powietrza nabywanych na potrzeby domowe. Najwyższy czas, aby czyste powietrze zapewnić także w miejscu pracy, gdzie spędzamy przecież znaczącą część swojego życia. Stąd też usługa oczyszczania powietrza, którą wprowadzamy dla użytkowników biznesowych i instytucjonalnych. W jej efekcie otrzymamy zdrowe i czyste powietrze, wolne od zanieczyszczeń, ale również od wirusów, co jest niezwykle istotne w obecnym czasie. Oferta została skonstruowana w sposób niezwykle elastyczny. W jej ramach mamy do wyboru nie tylko kilka wariantów funkcjonalności, ale również poziomów opieki serwisowej. Najważniejsze jest jednak zapewnienie zdrowego środowiska pracy, poprawy samopoczucia pracowników oraz wzrostu bezpieczeństwa miejsca pracy.” – komentuje Szymon Trela, Senior Product Manager CEE

Powietrze oczyszczane jest za pomocą 3 filtrów zamontowanych wewnątrz każdego z produktów. Filtr wstępny wyłapuje cząsteczki zanieczyszczeń, podwójny filtr węglowy redukuje nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy, natomiast filtr HEPA usuwa z powietrza wyłapane wcześniej cząsteczki zanieczyszczeń.

Więcej informacji na temat usługi Sharp Clean Air można znaleźć pod adresem: https://pl.sharpmarketing.eu/acton/media/40907/cleanair
*Badania potwierdzające skuteczność oczyszczania https://global.sharp/pci/en/certified/

Kontakt

Urszula Rost
Junior Marketing & Communication Specialist CEE
Urszula.Rost@sharp.eu

Media społecznościowe