Kontakt

Sharp dodaje do oferty A3 nowe monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne

Warszawa, 12.07.2018
Sharp zaprezentował najnowszy produkt z oferty urządzeń A3 do druku czarno-białego: urządzenie wielofunkcyjne o prędkości drukowania 26 stron na minutę. Model MX-M2630 to nowoczesne narzędzie z funkcjami wykańczania, które posiada również wyjątkowe, wielopoziomowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa informacji i dokumentów, charakterystyczne dla Sharp. Odpowiedni system zabezpieczeń pomaga firmom chronić ich dane podczas przechowywania, skanowania i drukowania, zapewniając zgodność z wymogami RODO.

Urządzenie MX-M2630 wyposażone jest w wiele intuicyjnych, wydajnych funkcji, na przykład personalizowany interfejs użytkownika, dostępny na ruchomym ekranie dotykowym LCD, o przekątnej 7 cali. Interfejs jest taki sam, jak we wszystkich pozostałych urządzeniach Sharp, więc użytkownicy znający już inne produkty firmy będą w stanie z łatwością obsługiwać najnowszy model.

MX-M2630 posiada opcję druku podążającego, która zapewnia bezpieczny wydruk na dowolnym urządzeniu wielofunkcyjnym w sieci, w najdogodniejszym momencie. Dzięki temu użytkownicy nie muszą czekać, aż urządzenie będzie wolne, a dokumenty nawet przez moment nie będą leżały na tacy bez nadzoru. W ten sposób zapewnione zostanie bezpieczeństwo danych.

Dodatkowe, opcjonalne funkcje dla modelu MX-M2630 obejmują łatwą integrację z aplikacjami zewnętrznych dostawców i serwisami w chmurze. Za pomocą modułu Sharp Cloud Connect można uzyskać łatwy dostęp z urządzenia do popularnych usług, w tym Microsoft OneDrive® for Business, SharePoint® Online, Box i Google Drive™.

Użytkownicy mogą łatwo udostępnić współpracownikom zeskanowane dokumenty za pomocą kont Gmail™ i Microsoft Exchange™ bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego, dzięki czemu informacje można bezpiecznie przesłać i otworzyć w dowolnym miejscu i momencie. Sharp proponuje również firmom większą wszechstronność, którą daje wachlarz funkcji opcjonalnych, takich jak Office Direct Print i OCR dla skanowania, które umożliwiają łatwe tworzenie cyfrowych wersji dokumentów w formie edytowalnych plików z opcją wyszukiwania oraz wydruk plików bez konieczności ich otwierania na komputerze.

– Sposoby pracy zmieniają się, a coraz większy nacisk jest kładziony na pracę zdalną, zdalne udostępnianie informacji oraz model BYOD, w którym użytkownicy w sposób elastyczny wykorzystują swoje własne urządzenia mobilne. To zwiększa produktywność, ale również pogłębia zagrożenia. Seria urządzeń MX podąża za zmianami na rynku i wspiera przejście od dokumentów papierowych do cyfrowych, pozwalając firmom zwiększać wydajność bez narażania bezpieczeństwa – komentuje Szymon Trela, Product Manager CEE ISD.

Urządzenie MX-M2630 uzupełnia ofertę urządzeń czarno-białych w serii MX, która teraz składa się z 11 modeli, zorientowanych na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Łatwe w użyciu funkcje, takie jak we wszystkich monochromatycznych modelach A3, sprawiają, że Sharp oferuje pracownikom, właścicielom firm i managerom IT taką samą, doskonałą funkcjonalność dla prędkości wydruku od 26 do 60 stron na minutę.

Model MX-M2630 jest już dostępny u Sharp i partnerów.

Więcej informacji o zabezpieczeniach Sharp prezentuje broszura Sharp Interactive Security Information, którą można pobrać ze strony www.sharp.pl.

Kontakt

MARZENA SZULC
PR Manager CEE

marzena.szulc@sharp.eu

Media społecznościowe