Kontakt

Sharp zdobywcą nagrody Buyers Lab 2019 za linię roku w kategorii urządzeń wielofunkcyjnych

Warszawa, 23.01.2019

Sharp Electronics Europe, oddział firmy Sharp Electronics Corporation (SEC), ogłasza, że firma Sharp zdobyła nagrodę Keypoint Intelligence - Buyers Lab 2019 za linię roku w kategorii: urządzenia wielofunkcyjne. Dwunastoma nagrodami Buyers Lab Pick w różnych kategoriach wyróżniono również inne wyjątkowe produkty marki Sharp.

Wiodąca światowa organizacja, specjalizująca się w dziedzinie urządzeń do przetwarzania dokumentów i oprogramowania, przyznaje co roku prestiżową nagrodę Buyers Lab w kategorii „Linia roku” gamie urządzeń wielofunkcyjnych 

uznanej za najlepszą w oparciu o skrupulatne, dwumiesięczne testy laboratoryjne. Pod uwagę bierze się wiele czynników, m.in. niezawodność, jakość obrazu, wydajność, łatwość korzystania, wiele kwestii związanych z łącznością oraz ogólną wartość urządzeń.

George Mikolay, zastępca dyrektora ds. kopiarek/produkcji, Keypoint Intelligence - Buyers Lab, komentuje: „Urządzenia wielofunkcyjne marki Sharp od dawna słyną ze swojej jakości, innowacyjności i łatwości użytkowania, a najnowsza gama produktów spełnia wszystkie te standardy. Swoją najnowszą linią produktów Sharp wyznacza nowy standard użyteczności w branży. Panele sterowania działają niezwykle intuicyjne i można je dostosowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dostęp do najczęściej używanych funkcji skanowania i kopiowania jest bardzo prosty. Łatwe w obsłudze sterowniki, wysuwana klawiatura i innowacyjne, wielokrotnie nagradzane narzędzie sieciowe oraz rozwiązania usprawniające przepływ pracy docenią zarówno pracownicy korzystający z urządzeń na co dzień, jak administratorzy IT. Co więcej, w środowisku biurowym, w którym niezawodność ma kluczowe znaczenie, Sharp jest liderem w branży.”

Nagroda „Linia Roku” jest najwyższym odznaczeniem przyznawanym przez Buyers Lab producentom urządzeń wielofunkcyjnych. Aby zakwalifikować się do wyścigu o to prestiżowe wyróżnienie, modele muszą być przetestowane przez Buyers Lab w kilku kategoriach (druk w formacie A3 i A4, monochromatyczny i kolorowy). Ponadto wszystkie testowane modele danego producenta muszą zdobyć sporą liczbę Pick Awards. Tymi przyznawanymi dwa razy w roku nagrodami wyróżnia się produkty, które uzyskały najlepsze wyniki w wyczerpujących testach laboratoryjnych Buyers Lab.

W minionym roku Firma Sharp zdobyła następujące nagrody Buyers Lab Pick:

 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 30 stron na minutę - Sharp MX-M3070 (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 35 stron na minutę - Sharp MX-M3570 (lato 2018 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 40 stron na minutę - Sharp MX-M4070 (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 50 stron na minutę - Sharp MX-M5070 (lato 2018 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 60 stron na minutę - Sharp MX-M6070 (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 90 stron na minutę - Sharp MX-M905 (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące w kolorze z prędkością 65 stron na minutę - Sharp MX-6580N (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące w kolorze z prędkością 75 stron na minutę - Sharp MX-7580N (zima 2019 r.)
 • Doskonałe profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne, drukujące w kolorze z prędkością 70 stron na minutę - Sharp MX-7090N (zima 2019 r.)
 • Doskonałe profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne drukujące w kolorze z prędkością 80 stron na minutę - Sharp MX-8090N (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne dla małych i średnich firm - Sharp MX-B355W (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne dla grup roboczych średniej wielkości - Sharp MX-B455W (lato 2018 r.)

Ben Lake, Senior Product Manager w Sharp Europe, podsumowuje: „Jesteśmy dumni z zaszczytnego wyróżnienia, takim jest przyznana przez Keypoint Intelligence – Buyers Lab nagroda za Linię Roku w kategorii urządzeń wielofunkcyjnych. Ten laur pierwszeństwa oraz dwanaście nagród Pick dla poszczególnych modeli urządzeń wielofunkcyjnych stanowią uznanie dla pracy, jaką włożyliśmy w zaprojektowanie wysoce efektywnych urządzeń do nowoczesnego zarządzania dokumentami. Naszym celem jest maksymalna wydajność i bezpieczeństwo. Dokładamy wszelki starań, by sukces naszych klientów był także naszym sukcesem”.

 

O Keypoint Intelligence - Buyers Lab

Keypoint Intelligence oferuje kompleksowe usługi dla branży obrazowania cyfrowego. Dzięki niezrównanym narzędziom i bogatej wiedzy jest w stanie przebić się przez gąszcz danych, aby zaoferować klientom obiektywne informacje i elastyczne narzędzia, jakich potrzebują w krytycznych momentach, które definiują ich produkty i mają decydujący wpływ na wyniki sprzedaży.

Od ponad 50 lat Buyers Lab działa na skalę globalną, oferując bezstronne i wiarygodne informacje, dane pochodzące z testów i konkurencyjne narzędzia sprzedaży podmiotom działającym w branży obrazowania cyfrowego. Przedsięwzięcie, którego zaczątkiem była skierowana do konsumentów publikacja na temat sprzętu biurowego, jest obecnie źródłem kompleksowej wiedzy dla branży.

Kontakt

Marzena Szulc
PR & Communication Manager CEE
marzena.szulc@sharp.eu

Social