Kontakt

Sharp Electronics CEE i Arcus S.A. ogłaszają Strategiczne Partnerstwo

Warszawa, 14.05.2020
W dniu dzisiejszym Sharp Electronics CEE oraz Arcus S.A. podpisały umowę dotyczącą strategicznego partnerstwa, na mocy której Arcus S.A. otrzymuje status Strategicznego Partnera Sharp Electronics CEE oraz będzie oferować na terenie Polski produkty, oprogramowanie i usługi dostarczane przez Sharp.

Umowa partnerska obejmuje wszystkie kategorie produktowe tj. urządzenia wielofunkcyjne, materiały eksploatacyjne, monitory profesjonalne i interaktywne, terminale POS, komputery z linii dynabook, systemy zarządzania komunikacją, systemy rezerwacji sal, systemy automatyzacji recepcji, systemy zarządzania środowiskiem druku, systemy zarządzania flotą, systemy do skanowania oraz ECM (Enterprise Content Management).

„Partnerstwo z Arcus S.A. jest kolejnym ważnym krokiem w realizacji naszej strategii na lata 2018 – 2021, która zakłada nie tylko dywersyfikację naszego biznesu w Polsce oraz Europie Centralnej i Wschodniej, ale także naszych kanałów sprzedaży. Cieszę się, że od dziś będziemy mogli wspólnie z firmą Arcus S.A. dostarczać rozwiązania Sharp do jeszcze większego grona klientów. Myślę, że jest to również doskonały dowód na to, że jako producent oraz organizacja rozwijamy się w bardzo dobrym kierunku.” - powiedział Jacek Klekowski, Dyrektor Zarządzający Sharp Electronics CEE

Obecna strategia Arcus S.A. zakłada dynamiczny rozwój oferty w trzech obszarach biznesowych: zarządzanie obiegiem dokumentu i korespondencją masową, dostarczanie rozwiązań i usług z zakresu telematyki i inteligentnych sieci oraz integrowanie rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Oferta w każdym z tych trzech segmentów jest budowana w oparciu o innowacyjne i zintegrowane rozwiązania obejmujące zarówno urządzenia, oprogramowanie, jak i usługi. Arcus S.A. poprzez zapewnienie kompleksowych rozwiązań biznesowych buduje zaufanie obecnych klientów oraz aktywnie pozyskuje nowych z sektora publicznego, korporacyjnego oraz MSP.

„Misją Grupy Arcus jest wspieranie efektywności klientów. Jednym z czynników, dzięki któremu możemy ją wypełniać jest optymalny dobór dostarczanych klientom produktów i usług. Analizując sytuację w branży, stwierdziliśmy, że poszerzenie oferowanych rozwiązań o partnerstwo z Sharpem przyniesie nam perespektywiczne korzyści. Dzięki temu strategicznemu aliansowi wzbogaciliśmy ofertę branżową, skierowaną m.in. do sektora edukacyjnego, medycznego i administracji publicznej. Reasumując, nasze organizacje łączy nie tylko strategia rozwoju, ale również kompleksowe podejście do klienta, które tworzy unikalną i realną wartość.” - powiedział Michał Czeredys, Prezes Zarządu Arcus S.A.

 

Grupa Arcus i Arcus S.A.
„Wspieramy efektywność naszych Klientów”

Grupa Arcus jest dostawcą inteligentnych rozwiązań oraz zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową.

Arcus S.A. jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions i Pitney Bowes w Polsce. Arcus i spółka zależna Arcus Systemy Informatyczne oferują usługi integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Kolejną spółką wchodzącą w skład Grupy Arcus jest DocuSoft Sp. z o.o. produkujący systemy do obiegu informacji.

Do największych klientów Grupy Arcus należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym. Działalność Grupy Arcus ma charakter unikalny na polskim rynku. W ofercie sprzedażowej Grupy znajdują się takie usługi jak audyt potrzeb klienta, doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania, dostawa i integracja urządzeń wraz z wdrożeniem oprogramowania, aż wreszcie nadzór nad bezpieczną i ciągłą pracą systemu.

Dodatkowe informacje można uzyskać na:     

www.arcus.pl

Kontakt

Urszula Rost
Marketing & Communications Specialist CEE
urszula.rost@sharp.eu

Media społecznościowe