Kontakt

Sharp Electronics CEE i Tech Data podpisują umowę

Warszawa, 30.11.2018
Firma Sharp Electronics CEE podpisała umowę z firmą Tech Data – jednym z największych na świecie dystrybutorów, oferujących innowacyjne rozwiązania z zakresu IT oraz IoT. Firma Tech Data od listopada 2018 jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań visual solutions Sharp Electronics na polskim rynku.

Tech Data oferuje innowacyjne rozwiązania IT, które sprostają potrzebom klientów poszukujących najnowszych technologii dla uzyskania optymalnych wyników biznesowych. Od lat z sukcesem wdraża najnowsze technologie, sprzęt, oprogramowanie i usługi IT.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska: „Nasza firma oferuje wszystko, począwszy od zarządzania danymi i od wizualnych paneli, po rozwiązania IoT i przetwarzania kognitywnego. Dlatego tak istotna jest dla nas możliwość współpracy Sharp i korzystania z zaawansowanych technologicznie i jakościowo urządzeń i rozwiązań tego producenta.”

Połączenie technologii AIoT oraz 8K to kierunek rozwoju nowych produktów i rozwiązań biznesowych Sharp, który wspiera klientów biznesowych w zakresie integracji procesów IT, a także pomaga tworzyć, wizualizować i udostępniać informacje w formie analogowej i cyfrowej.

Krzysztof Nikisz, Sales Manager VS, Sharp Electronics CEE, mówi: „Cieszymy się, że firma Tech Data przez podpisanie umowy trafiła do grona autoryzowanych dystrybutorów Sharp Electronics. Tech Data to cenny partner biznesowy z uwagi na swoje ponad 30-letnie doświadczenie i liczne realizacje w branży IT. Gwarantuje nam fachową wiedzę i znajomość zmieniającego się dynamicznie rynku technologicznego. Podpisanie tej umowy to konsekwencja najnowszej strategii Sharp, jeśli chodzi o rozwój naszych działań na rynku sprzedaży oraz nawiązywanie współpracy z doświadczonymi integratorami i dostawcami rozwiązań”.

Rafał Szarzyński, Country Sales & Marketing Manager, Sharp Electronics CEE, dodaje: “Podpisanie umowy z Tech Data to konsekwencja naszej nowej strategii biznesowej, której pierwsze efekty są już widoczne. Stawiamy na współpracę z firmami doświadczonymi, posiadającymi wysoko specjalistyczną wiedzę i nowoczesną ofertę urządzeń oraz rozwiązań, pozwalających na przeprowadzenie zaawansowanych technologicznie wdrożeń u naszych klientów biznesowych.

Współpraca z Tech Datą daje nam szerokie możliwości działań i rozwijania biznesu na rynku. Nasze połączone siły, doświadczenie w branży i oferta rozwiązań dają nam naprawdę duże możliwości dalszego rozwoju oraz potencjał do wspólnych, skutecznych działań w biznesie.”

​​​​​​​Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska, podsumował: Nasza firma dostosowuje się do nieustannych zmian w światowym popycie na technologię. Nasi partnerzy biznesowi, w których gronie znalazł się Sharp Electronics, gwarantują jakość i fachową wiedzę na dynamicznie zmieniającym się rynku technologii, oferując doskonałą obsługę i światowej klasy realizacje.”

Za rozwój sprzedaży produktów Sharp w Tech Data będzie odpowiadała Alicja Borowicz, Business Development Manager, Maverick AV Solutions.

Firma Sharp Electronics jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych i nowoczesnych monitorów instalacyjnych, wykorzystywanych m.in. jako wyposażenie sal konferencyjnych czy służących do budowy systemów DS. Ponadto w ofercie posiada zintegrowane, kompleksowe rozwiązania dla biur i urzędów (My Integrated Office) oraz środowisk edukacyjnych (Sharp Optimised University). Oferowane przez Sharp urządzenia i usługi, szyte na miarę indywidualnych potrzeb klientów, oparte są na najnowszych, innowacyjnych technologiach.

Kontakt

Marzena Szulc
PR & Communication Manager CEE
marzena.szulc@sharp.eu

Media społecznościowe