Kontakt

Sharp Electronics CEE oraz Sentos Sp. z o.o. podpisują umowę Partnerską

Warszawa, 06.10.2020
W dniu dzisiejszym firma Sharp Electronics CEE poinformowała o podpisaniu umowy partnerskiej z firmą Sentos Sp. z o.o. . Sentos od 30 lat obsługuje środowiska IT swoich klientów oraz wdraża zaawansowane rozwiązania. Dzięki uzyskanej autoryzacji, Sentos powiększy portfolio swoich produktów i usług o rozwiązania Sharp, które będzie oferować na terenie północno-wschodniej Polski.

”Dzięki współpracy z Sentos, kolejna bardzo duża grupa klientów będzie mogła skorzystać z naszych produktów i usług. Umocniliśmy pozycję Sharp na lokalnym rynku, a tym samym poraz kolejny zwiększamy zasięg naszej sieci Autoryzywanych Partnerów. Firma Sentos jest dla nas profesjonalnym Partnerem IT, posiadającym wysokie kompetencje w zakresie wdrażanych rozwiązań, w tym rozwiązań wydruku.” – powiedział Rafał Szarzyński, Regional Sales Manager CEE, Sharp Electronics CEE


Umowa partnerska obejmuje m.in. urządzenia drukujące, rozwiązania do zarządzania drukiem, systemy do skanowania i obiegu dokumentów, usługę Proactive Care oraz najnowszą usługę Sharpa - Clean Air.  Sharp zgodnie z przyjętą strategią średniookresową rozwija kanał sprzedaży w Polsce oraz rozszerza dostęp do swoich produktów i usług dla coraz większego grona klientów końcowych.


Spółka Sentos, a wcześniej jako ANYO, od 30 lat obsługuje środowiska IT oraz pomaga klientom zarządzać ich infrastrukturą. Serwis urządzeń drukujących działa na terenie całego Podlasia, jak i pobliskich miejscowości z innych województw. Od 2019 roku Sentos rozwija swoją działalność i wprowadza do swojej oferty nowe rozwiązania, między innymi, sprzedaż urządzeń IT i oprogramowania, wsparcie informatyczne, czy też usługi doradztwa. Do grona klientów firmy należą m.in. instytucje publiczne, firmy produkcyjne, ubezpieczeniowe, kancelarie prawne i pracownie projektowe.


„Podpisanie umowy z Sharp to dla nas istotny krok w realizacji naszej lokalnej strategii, której głównym celem jest rozwijanie nowych produktów i usług oraz powiększanie zasięgu naszej działalności. Obecna sytuacja na świecie, w Polsce, pokazuje jak ważnym elementem w działalności przedsiębiorstw odgrywają systemy informatyczne. Poszerzamy swoją ofertę o nowe rozwiązania i usługi aby pomóc naszym klientom w tych trudnych czasach. Uważam że doświadczenie oraz profesjonalizm naszych firm przyniesie ogromne korzyści naszym aktualnym i nowym klientom.” – powiedział Marcin Jankowski, Prezes Zarządu Sentos Sp. z o.o.


Sentos - „Feel the change”

Sentos od 30 lat zajmuje się obsługą informatyczną firm z różnych branż oraz instytucji publicznych. Dostarcza zaawansowane rozwiązania IT oraz oferuje kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji, od koncepcji aż po utrzymanie.

Główną myślą przewodnią działalności firmy jest hasło „Feel the change”, które odnosi się do ciągłego rozwoju pracowników, oferty i usług dzięki czemu klienci firmy otrzymują najwyższej jakości usługi i rozwiązania IT.

Dodatkowe informacje można uzyskać na:

www.sentos.pl

Kontakt

Urszula Rost
Marketing & Communications Specialist CEE
urszula.rost@sharp.eu

Media społecznościowe