Kontakt

Sharp Electronics CEE powiększa portfolio rozwiązań o PaperCut Print Management

Warszawa, 01.02.2018
Sharp Electronics CEE ogłasza, że od dziś jest certyfikowanym partnerem PaperCut International na region Europy Środkowej i Wschodniej.

To partnerstwo jest połączeniem oferty wielofunkcyjnych urządzeń drukujących Sharp i oprogramowania PaperCut International, dzięki któremu użytkownicy mogą stworzyć prawdziwie efektywne środowisko pracy. PaperCut MF to prosta, ekonomiczna aplikacja umożliwiająca firmom przejęcie kontroli nad bezpieczeństwem dokumentów i zarządzanie drukarkami, kopiarkami oraz urządzeniami wielofunkcyjnymi. Dzięki tworzeniu szczegółowych raportów z zarządzania dokumentami rozwiązanie pomaga ograniczyć odpady, zachęca do odpowiedzialnego postępowania i rozdziela odpowiedzialność za drukowanie na użytkowników i działy.

- Ogromnie się cieszę, że PaperCut stał się partnerem Sharp – mówi Ervin Ajazaj Partner Manager for CE Europe w firmie Info Technology Supply ltd., Europejskim Autoryzowanym Centrum Rozwiązań PaperCut – urządzenia wielofunkcyjne Sharp i nasze oprogramowanie uzupełniają się, dzięki czemu umożliwiają firmom bardziej produktywne działanie i poprawę ogólnych wyników. Mam nadzieję, że nasze partnerstwo będzie długotrwałe i pełne sukcesów.

Tomasz Wieczorek, Solutions Product Manager CEE dodaje: Powiększenie naszego portfolio rozwiązań i produktów dla Europy Środkowej i Wschodniej o oprogramowanie PaperCut stanowi jeden z kluczowych elementów naszej strategii dywersyfikacji. Info Technology Supply ltd. okazał się być sprawnym partnerem, który dostarcza nam doskonałego wsparcia dla PaperCut MF.

PaperCut MF stworzono dla firm pracujących na danych wrażliwych, rozwiązanie jest wyposażone w funkcję „Find-me printing” (druku podążającego), dzięki któremu użytkownicy mogą pobierać dokumenty z każdego urządzenia wielofunkcyjnego Sharp włączonego do bezpiecznej sieci, ale tylko wtedy, gdy znajdują się przy urządzeniu. Opcja „Find-me printing” pozwala na zmniejszenie ilości zbędnych wydruków w intensywnie pracujących środowiskach biurowych, nawet o 20%. Funkcjonalność wydruku podążającego gwarantuje bezpieczeństwo w dostępie do dokumentów posiadających dane wrażliwe, takich jak chociażby dane osobowe, zapewniając zgodność z wymaganiami rozporządzenia RODO.   

Firma Sharp, która niedawno uzyskała certyfikat Common Criteria zgodny z profilem ochrony Protection Profile for Hardcopy Devices v1.0 (HCD-PP v1.0), uważa bezpieczeństwo dokumentów za element swojego DNA. PaperCut MF to niedrogie narzędzie stworzone by pomóc małym i średnim firmom lepiej nadzorować bezpieczeństwo dokumentów i danych, a także odnieść korzyści finansowe dzięki poprawie wiedzy o wolumenie i kosztach tworzenia dokumentów.

PaperCut MF pozwala firmom śledzić, ewidencjonować i analizować, jak pracownicy korzystają z urządzeń wielofunkcyjnych. Firmy mogą w pełni kontrolować koszty dokumentacji dzięki ustawieniom kontroli dostępu do urządzeń wielofunkcyjnych, limitom korzystania i sterowaniu limitami, a także dzięki personalizacji dostępu poszczególnych osób do konkretnych funkcji.

Z perspektywy wdrożenia i zarządzania, PaperCut MF jest uważany za najprostszy system tego rodzaju. Administratorzy systemu mają pełny dostęp do administrowania i konfiguracji poprzez znany interfejs sieciowy. PaperCut MF oferuje ponad 80 raportów dostępnych poprzez jedno kliknięcie – do przeglądania online, drukowania i eksportu. Raporty obejmują wszystkie obszary, od szczegółowych logów strony do podsumowań danych użytkowników, działów, urządzeń, a nawet wpływu na środowisko.

O Info Technology Supply ltd

Założona w roku 1988 firma ITS zatrudniająca około 100 osób to od dawna Autoryzowane Centrum Rozwiązań PaperCut obsługujące Europę i Amerykę Północną poprzez sieć powszechnie uznanych przedstawicielstw. ITS zapewnia lokalne wsparcie techniczne, wsparcie sprzedaży i przed sprzedażą w obszarze produktów PaperCut oraz inne usługi stanowiące wartość dodaną, takie jak zarządzanie projektami i tworzenie spersonalizowanych rozwiązań dla ponad 500 partnerów, którzy w 2017 otrzymali pomoc przy ponad 3 tysiącach projektów PaperCut.

Dodatkowe informacje o oferowanych rozwiązaniach można uzyskać na:
www.sharp.pl
www.linkedin.com/company/sharp-eu

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Media społecznościowe