Kontakt

Sharp Electronics rozszerza dział sprzedaży pośredniej w Polsce

Warszawa, 06.04.2020
Firma Sharp Electronics poinformowała po rozszerzeniu działu sprzedaży pośredniej na terenie Polski. Do zespołu dołączył Henryk Popowski, który objął stanowisko Partner Account Managera i będzie odpowiedzialny za główną sieć Autoryzowanych Partnerów Sharp oraz dalszy rozwój kanału Integratorów IT.

Popowski pracował wcześniej w firmach takich jak PTK Centertel, Play czy T-Mobile, a ostatnie 5 lat, związany był zawodowo z firmą Integrakom gdzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert oraz postępowania przetargowe.

​​​​​​​„Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Sharp i będę mógł kontynuować moją współpracę z Integratorami IT. Jestem przekonany, że moje dotyczasowe doświadczenie pozwoli rozwinąć istniejący kanał sprzedaży IT Sharpa, zbudować nowe relacje biznesowe oraz dostarczyć Partnerom najlepszą ofertę - odpowiadającą na obecne zapotrzebowanie rynku.” – powiedział Henryk Popowski, Partner Account Manager

Sharp w Polsce zgodnie z przyjętą strategią rozwija kanał sprzedaży pośredniej oraz rozszerza dostęp do swoich produktów i usług dla coraz większego grona klientów końcowych. Zatrudnienie kolejnej osoby to następy krok w realizacji tych założeń oraz na pewno szybsza i jeszcze lepsza obsługa kanału partnerskiego Sharp.

 „W obecnych czasach coraz więcej firm IT widzi potrzebę rozszerzenia swojej działalności w innych segmentach branży i integratorzy są właśnie grupą partnerów, która w szybkim czasie będzie się starała dostosować do obecnej sytuacji. Zatrudnienie kolejnej osoby w kanale partnerskim jest kontynuacją naszej strategii dotarcia do klientów końcowych, którzy coraz częściej oczekują od dostawcy IT szerszego portfolio produktów i usług.” – powiedział Łukasz Wacławiak, Indirect Sales Manager

Kontakt

Urszula Rost
Marketing & Communications Specialist CEE
urszula.rost@sharp.eu

Media społecznościowe