Kontakt

Sharp Energy Solutions Europe przedłuża gwarancję na moduły fotowoltaiczne do 15 lat

Hamburg, 12.05.2020
Firma Sharp Energy Solutions Europe przedłużyła gwarancję produktową na moduły serii NUJB, NUJC, NUAC, NUJD i NDAF z 10 do 15 lat. Nowa gwarancja działa retrospektywnie i obejmie produkty dostarczone do użytkowników od 1 kwietnia 2020.

Oferujemy wiodącą na rynku gwarancję produktową na moduły fotowoltaiczne

15-letnia, ograniczona gwarancja produktowa, która zaczyna obowiązywać w dniu dostawy do użytkownika końcowego, obejmuje teraz wszystkie moduły serii NUJB, NUJC, NUAC, NUJD i NDAF zainstalowane w krajach Unii Europejskiej oraz w Albanii, Bośni i Hercegowinie, na Islandii, w Izraelu, Liechtensteinie, Macedonii Północnej, Czarnogórze, Norwegii, Serbii, Szwajcarii, Turcji, na Ukrainie i w Wielkiej Brytanii.

Z rozszerzoną gwarancją produktową na moduły fotowoltaiczne, Sharp jest jednym z liderów w branży. Gwarantem jest Sharp Electronics GmbH w Hamburgu, Niemcy, gdzie siedzibę ma lokalny zespół serwisowy.

Klaus Schaefer, manager w dziale Solar Service Support w firmie Sharp, mówi: „Jesteśmy przekonani o niezawodności i trwałości naszych produktów, a nowa, 15-letnia gwarancja dowodzi naszego zaangażowania w długofalowe wsparcie zarówno istniejących, jak i potencjalnych klientów Sharp z pomocą wysokiej jakości produktów. Przedłużona gwarancja dodatkowo upewni naszych klientów w Unii Europejskiej i trzynastu dodatkowych krajach, że moduły Sharp to właściwy wybór”.

Więcej informacji można znaleźć na kanałach:
www.sharp.pl/solar-panels
LinkedIn
Twitter
YouTube

O Sharp Energy Solutions
Sharp to jeden z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Napędza wykorzystanie technologii fotowoltaicznych od 60 lat. W ofercie firmy znajdują się moduły, zapewniające przyjazną środowisku produkcję energii oraz akumulatory, pozwalające na wykorzystanie przechowywanej energii w dowolnym czasie. Do dziś firma Sharp dostarczyła na całym świecie ponad 50 milionów modułów fotowoltaicznych.

Kontakt

Urszula Rost
Marketing & Communications Specialist CEE
urszula.rost@sharp.eu

Media społecznościowe