Kontakt

Sharp MX-B427PW - zaprojektowany z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach oraz domowym biurze

Drukarka Sharp MX-B427PW należy do coraz szerszej gamy drukarek A4 zaprojektowanych z myślą o mniejszych biurach, dzięki czemu idealnie nadają się do elastycznych przestrzeni biurowych, a także dla osób pracujących w domu. Poniżej przedstawiamy osiem cech, które sprawiają, że nasze nowe drukarki doskonale sprawdzają się w nowych warunkach.

Oferta drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych A4 firmy Sharp o niewielkich rozmiarach powiększyła się o cztery nowe modele - wydajne MX-B467P/MX-B467F i MX-B427PW/MX-B427W - oferujące imponującą szybkość druku, łączność bezprzewodową umożliwiającą elastyczną pracę oraz ulepszone funkcje zabezpieczeń zapewniające większy spokój.

Jednak tym, co naprawdę wyróżnia tę serię, jest jej rozmiar i konstrukcja. Kompaktowe, ale w pełni funkcjonalne i oferujące wszechstronny zakres opcji wdrożeniowych, są idealne dla małych biur, oraz tych, którzy chcą zachować dystans społeczny w biurze, a także dla biur domowych.

Poniżej przedstawiamy drukarkę Sharp MX-B427PW i korzyści wynikające z wyboru tego modelu w biurze domowym lub małej firmie. Okno konfiguracji sterownika drukarki ma prostą konstrukcję, zawiera rozwijane menu i większe przyciski, co ułatwia korzystanie z funkcji drukarki.

1: Sharp MX-B427PW to czarno-biała drukarka A4 oferująca prędkość druku do 40 str. Dzięki podajnikowi papieru o standardowej pojemności 350 i maksymalnej 900 arkuszy, główna taca i podajnik mogą obsługiwać szeroką gamę rodzajów papieru, w tym koperty, kartony i papiery o rozmiarze mniejszym niż A4.

2: Drukarka o wymiarach 368 x 363 mm i wadze zaledwie 9,3 kg może być łatwo przechowywana na biurku, pod ladą lub w innym miejscu o ograniczonej przestrzeni, dzięki czemu doskonale nadaje się do mniejszych biur lub bardziej elastycznych przestrzeni, w których pracujemy.

3: Sterowanie drukarką Sharp MX-B427PW jest łatwe, ponieważ dwuwierszowy panel sterowania LCD ułatwia konfigurowanie, obsługę i monitorowanie najważniejszych parametrów systemu.

4: Dodatkową zaletą drukarki jest jej standardowa łączność bezprzewodowa. To sprawia, że jest ona idealna do zastosowania w przestrzeniach biurowych lub po prostu do zwiększenia elastyczności w biurze lub w domu poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na stałe okablowanie sieciowe.

5: Wbudowane funkcje bezpieczeństwa pomagają zachować bezpieczeństwo informacji, zarówno w samym dokumencie, w urządzeniu, jak i w sieci. Funkcja wstrzymania wydruku oczekuje na instrukcje użytkownika na panelu sterowania przed rozpoczęciem drukowania, natomiast funkcja druku poufnego wymaga podania numeru PIN przed wydrukowaniem dokumentu. Wszystko to razem tworzy bezpieczne i solidne środowisko drukowania.

6: Dla administratorów IT, oprogramowanie SRDM (Sharp Remote Device Manager) umożliwia scentralizowaną kontrolę nad drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi podłączonymi do sieci. Dzięki zdalnej konfiguracji i zarządzaniu można monitorować stan drukarki i uzyskiwać cenne informacje na jej temat niezależnie od tego, w którym miejscu sieci się znajduje.

7: Drukarka obsługuje również funkcję drukowania AirPrint w systemach operacyjnych Apple iOS i macOS, umożliwiając łatwe drukowanie z telefonów Apple iPhone, iPadów i laptopów. AirPrint automatycznie wykrywa drukarki lub urządzenia wielofunkcyjne firmy Sharp w tej samej sieci, zapewniając bezproblemowe drukowanie.

8: Zużycie energii i oszczędzanie zasobów to ważne kwestie dla firm i osób prywatnych, a dzięki licznym funkcjom zarządzania energią drukarka Sharp MX-B427PW może pomóc w ograniczeniu zużycia energii zarówno podczas aktywnego użytkowania, jak i w trybie uśpienia.

Podsumowując, Sharp MX-B427PW to stylowy, elastyczny i wydajny nowy dodatek do biura. Niewielkie wymiary, łączność bezprzewodowa i przyjazny interfejs pomogą Twojej firmie wykonać więcej pracy w sposób bezpieczny, szybki i ekonomiczny.

Model Sharp MX-B427PW, wraz z innymi nowymi modelami A4, będzie oferowany w całej Europie, ale aby poznać szczegóły dotyczące Twojej okolicy, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem. Aby dowiedzieć się więcej.

 

Contact

Martyna Pokorska
Marketing Specialist CEE
martyna.pokorska@sharp.eu

Social