Kontakt

Rozwiązania Sharp Optimised Signage Solutions

W celu tworzenia wymagający instalacji Digital Signage, platforma Sharp SoC dla systemu Android™ została otwarta dla niewielkiego i wyselekcjonowanego grona firm programistycznych działających w branży Digital Signage. Platforma Sharp Open Architecture działa na zasadzie programu partnerskiego. Dzięki niemu nasi klienci mają możliwość wyboru wyspecjalizowanego oprogramowania dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb.

Sharp Europe współpracuje aktualnie z CityMeo, Easyscreen, Grassfish, Instoremedia, Navori, Signagelive, Stino i Videro.

CityMeo to profesjonalne i kompletne rozwiązanie stworzone z myślą o Digital Signage, które dynamicznie wesprze twoją firmę.

Łatwe instalacje Digital Signage! Easyscreen zapewnia pełną kontrolę nad precyzyjnym dotarciem do klienta. Twórz klipy online i określaj, kiedy mają być emitowane.

Grassfish's Xperience Platform to serce sklepowego środowiska "Internetu rzeczy". Dzięki niemu możesz w sposób interaktywny komunikować się z klientami, analizować i dostosowywać się do ich zachowań oraz wspierać swoich sklepowych współpracowników.

Instoremedia AB to szwedzka firma Digital Signage, założona w 2004 roku, która oferuje rozwiązania programowe firmom komunikującym się przy pomocy różnych platform, takich jak Windows, Android i inne.

Navori to szwajcarska firma o 20-letnim doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania Digital Signage.

Signagelive to platforma Digital Signage wykorzystywana na całym świecie przez ponad 1900 organizacji z branży handlowej, edukacyjnej i hotelarsko-restauracyjnej z ponad 46 krajów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w obu Amerykach oraz w rejonie Azji i Pacyfiku.

StiNO to niemiecki producent oprogramowania Digital Signage do komunikacji audiowizualnej, który oferuje system zarządzania kontentem oparty na przeglądarce www odpowiedni do pojedynczych systemów oraz rozległych rozwiązań opartych na sieci i chmurze.

VIDERO AG to lider wśród twórców oprogramowania do Digital Signage. Wspiera klientów na całym świecie przy tworzeniu i zarządzaniu imponującymi prezentacjami promującymi markę i precyzyjnie docierającymi do klienta.

Prosimy regularnie sprawdzać tę stronę, w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji. Zachęcamy także do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy, jak można zostać partnerem w programie Sharp Open Architecture.