Kontakt

Sharp poszerza ofertę kolorowych systemów wielofunkcyjnych o dwa jeszcze szybsze modele wysokonakładowe

Warszawa, 13.09.2017
Sharp Electronics CEE poinformował dzisiaj o wprowadzeniu dwóch nowych modeli do oferty wysokonakładowych systemów wielofunkcyjnych. Urządzenia MX-6580N i MX7580N to unikatowe połączenie dużej szybkości, funkcjonalności oraz możliwości wykańczania dokumentów.

Nowe modele wyróżnia trwała konstrukcja i rozwiązania przyjazne dla użytkownika, które pomagają usprawnić proces przepływu kolorowych dokumentów o wysokich nakładach, w biurach, niedużych działach reprograficznych i copy-roomach. Dopełnienie całości systemu stanowią pojemne podajniki papieru oraz wydajność na poziomie produkcyjnym.

Opracowany przez Sharp system kontroli spójności kolorów nowej generacji zapewnia stały poziom kolorów w kolejnych zadaniach i powtarzalną wysoką jakość poszczególnych wydruków. Panel dotykowy, który można dopasowywać do indywidualnych potrzeb, wyposażono ponadto w przyjazny dla użytkownika interfejs o przejrzystej stylistyce, uproszczonym oknie zadań podstawowych i zintegrowanych skróconych podręcznikach obsługi.

Urządzenia MX-6580N i 7580N drukują z prędkością odpowiednio 65 i 75 stron na minutę. Wyposażono je w platformę Sharp OSA®, która umożliwia łatwą integrację z aplikacjami sieciowymi i serwisami w chmurze, takimi jak Cloud Connect dla popularnych usług One Drive, Google Drive i SharePoint Online. Skonstruowane w oparciu o niezawodny serwer druku kolorowego Fiery® urządzenia nadają się do zastosowań, w których niezbędna jest lepsza kontrola i precyzja kolorów – np. do działów marketingu, którym szczególnie zależy na prawidłowym odtworzeniu logo firmy w materiałach drukowanych.

- Nowe kolorowe systemy wielofunkcyjne Sharp stanowią istotne dopełnienie naszej bieżącej oferty i kontynuują naszą tradycję rozwiązań, które są łatwe w obsłudze, łatwo integrują się z istniejącą infrastrukturą firmy i zapewniają zaawansowany przepływ zdań. Urządzenia MX-6580N i 7580N oferują wyższe prędkości i możliwość przetwarzania większych nakładów przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznej dla użytkownika obsługi, dzięki czemu uzyskanie profesjonalnych wydruków jest wyjątkowo łatwe. – powiedział Szymon Trela, Product Business Manager, Sharp Europe. 

Większą uniwersalność zapewnia funkcja skanowania z urządzeń mobilnych przy pomocy aplikacji Sharpdesk Mobile. Dokumenty do druku można przesyłać również z takich platform druku mobilnego jak Apple AirPrint, Google Cloud Print, i Native Android Printing. Opcja druku podążającego nie wymaga specjalnego serwera i umożliwia użytkownikom wydruk przesłanych uprzednio dokumentów na dowolnie wybranym urządzeniu bez konieczności korzystania z serwera lub dodatkowego oprogramowania.

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Media społecznościowe