Kontakt

Sharp poszerza ofertę produktów A4 o nowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne i drukarki

Warszawa, 29.10.2018
Sharp wprowadził na rynek cztery nowe modele monochromatyczne, które zasilają ofertę produktów A4. Urządzenia wielofunkcyjne MX-B450W i MX-B350W o wysokiej wydajności oraz drukarki MX-B450P i MX-B350P pozwalają na drukowanie z prędkością odpowiednio 45 lub 35 str./min. oraz wyposażone są w funkcję łączności bezprzewodowej, co ułatwia codzienne drukowanie w biurze.

Urządzenia doskonale pasują do każdej przestrzeni biurowej, również tej o elastycznym rozmieszczeniu stanowisk pracy. Wszystkie cztery modele pozwalają na łączność bezprzewodową, by użytkownicy mogli łatwo drukować z urządzeń mobilnych, tabletów i laptopów, gdy siedzą przy biurku, korzystają z biurka tymczasowego czy pracują w sali konferencyjnej. Dzięki aplikacji Sharpdesk Mobile można również skanować dokumenty z urządzeń wielofunkcyjnych na urządzenia mobilne.

Urządzenia są łatwe w obsłudze dzięki pięcioliniowemu panelowi sterowania LCD, który wyświetla jasne i zwięzłe informacje, a wygodny, przedni port USB pozwala na bezpośredni wydruk z nośnika USB lub skanowanie na nośnik (dla urządzeń wielofunkcyjnych

MX-B450W i MX-B350W dostępny jest również tryb skanowania w kolorze).

Jeszcze większym ułatwieniem jest możliwość przypisania często używanych ustawień skanowania i miejsc docelowych do przycisków, co pozwala na łatwe ich wprowadzanie.

Szymon Trela, Senior Product Manager CEE, mówi: „Z radością poszerzamy naszą ofertę A4 i proponujemy firmom więcej możliwości w zakresie parku urządzeń drukujących. W każdym miejscu pracy zatrudnieni mają różne potrzeby i różne stopnie umiejętności technicznych. Nasze cztery nowe modele monochromatyczne oferują funkcje, których można by oczekiwać od bardziej zaawansowanych urządzeń, a jednocześnie bardzo dużą łatwość użytkowania. Mówiąc krótko, zapewniają wyższą wydajność przy niższym wysiłku”.

Modele MX-B450W i MX-B350W oraz MX-B450P i MX-B350P nie tylko dają korzyści użytkownikom, ale są też kompatybilne z narzędziem Sharp Remote Device Manager, które menadżerowie IT oraz administratorzy mogą wykorzystać do centralnego monitoringu wszystkich sieciowych urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek ze swojego pulpitu.

Urządzenia mają również wysoki poziom zabezpieczeń – wykorzystują szyfrowanie sieciowe oraz opcje uwierzytelniania użytkownika.

Firma Sharp zdobyła ostatnio nagrodę dla „Najbardziej niezawodnej marki w segmencie monochromatycznych kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych”, przyznawaną przez Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI).

Wyróżnienie przyznaje się co trzy lata producentom, których oferta produktowa zostanie uznana za najbardziej bezawaryjną w oparciu o wyniki wszystkich modeli, poddanych rygorystycznym testom BLI.

Urządzenia wielofunkcyjne MX-B450W i MX-B350W oraz drukarki MX-B450P i MX-B350P są już dostępne u sprzedawców Sharp oraz partnerów firmy.

Więcej informacji: http://www.a4.mono.sharp.pl/

Kontakt

Marzena Szulc
PR & Communication Manager CEE
marzena.szulc@sharp.eu

Media społecznościowe