Kontakt

Sharp powiększa serię urządzeń do druku produkcyjnego

Warszawa, 09.08.2018
Dwa nowe kolorowe urządzenia Sharp MX-7090N i MX-8090N, przeznaczone do druku produkcyjnego, są już dostępne w sprzedaży. Obydwa modele odświeżają linię urządzeń Sharp, przeznaczonych dla segmentu wejściowego druku produkcyjnego, zapewniając jeszcze większą wydajność środowiska druku oraz łatwiejszą obsługę.

Nowe modele kopiują i drukują z większymi prędkościami (70 i 80 stron na minutę) oraz skanują z prędkością do 200 obrazów na minutę, dzięki czemu znakomicie poradzą sobie w firmach, specjalizujących się w wykonywaniu dużych nakładów na zlecenie.

Opracowany przez Sharp interfejs użytkownika, znany z biurowych modeli A3 i A4, został teraz przystosowany również do urządzeń produkcyjnych, dzięki czemu zarządzanie złożonymi zadaniami druku stało się o wiele łatwiejsze. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne poprzez zintegrowany 15,4-calowy panel dotykowy.

Możliwość uzupełniania papieru i tonera bez konieczności wstrzymywania zadań w ich trakcie to duża oszczędność czasu. Funkcja tworzenia kolekcji spersonalizowanych zadań i profili nośników, które można następnie przywoływać, pozwala na realizowanie powtarzalnych zadań jeszcze szybciej.

Administratorzy mają większą kontrolę nad zadaniami druku z opcjonalnym dostępem do Fiery Command WorkStation® bezpośrednio z panelu sterowania urządzenia produkcyjnego, co eliminuje potrzebę instalacji dodatkowych stacji roboczych. Wbudowany kontroler ułatwia bezpośrednie programowanie, podgląd i edycję zadań druku przy pomocy podstawowych i zaawansowanych funkcji. Stosownie do preferencji użytkownika, nowe urządzenia mogą być również dostarczane z kontrolerami Fiery – wewnętrznym lub zewnętrznym, co pozwala w maksymalnym stopniu wykorzystywać możliwości wydajnego oprogramowania EFI.

Szeroka gama opcji podawania papieru i wykańczających dokumenty, oferowana dla modeli MX-7090N i MX-8090N oznacza, że użytkownicy mają możliwość tworzenia dokumentów o wysokiej jakości, dopasowanych do wymagań poszczególnych zadań druku – niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy baner, czy 20-stronicowa broszura z nadrukiem pokrywającym całą powierzchnię strony. Wśród funkcji opcjonalnych można znaleźć broszurowanie, korekcję zagięć i dziurkowanie w systemie GBC. Konstrukcja modułowa oznacza dodatkowo, że opisywane modele mogą być łatwo rozbudowywane, stosownie do zmieniających się potrzeb.

– Pilne zlecenia druku mogą pojawiać się nagle, a ich koncepcja może zmieniać się do ostatniej chwili. Nie oznacza to jednak, że musimy godzić się na kompromisy, dotyczące jakości. Wprowadziliśmy udoskonalenia w naszej serii kolorowych urządzeń do druku produkcyjnego, które zapewniają najwyższe profesjonalne rezultaty, niezależnie od rozmiaru zadania. Dzięki temu pomagamy firmom prowadzić profitowy biznes, oszczędzać czas, obniżyć koszty i optymalnie wykorzystać zasoby – komentuje Szymon Trela, Product Manager CEE ISD.

Urządzenia MX7090N i MX-8090N są już dostępne w sprzedaży u przedstawicieli Sharp.

Więcej informacji: https://www.sharp.pl/

Kontakt

Marzena Szulc
PR & Communication Manager CEE
marzena.szulc@sharp.eu

Media społecznościowe