Kontakt

Sharp rozpoczyna rekrutację partnerów B2B

Warszawa, 27.10.2018
W związku ze zmianą strategii, Sharp CEE rozpoczyna rekrutację Partnerów B2B do nowych i istniejących kanałów sprzedaży. Szczegóły można znaleźć na stronie www.rekrutacjab2b.sharp.pl

Nowy Program Partnerski Sharp skierowany jest do firm, które planują rozszerzenie dotychczasowej działalności i szukają nowych możliwości biznesowych. Program gwarantuje dostęp nie tylko do nowoczesnych technologii i rozwiązań oferowanych przez Sharp, ale zapewnia też Partnerom profesjonalne wsparcie techniczne i sprzedażowe.

Wiosną bieżącego roku Sharp mocno zmienił swoją strategię, odnośnie dalszego rozwoju sieci partnerskiej i współpracy z Partnerami. Wynika to z faktu, że w ostatnich miesiącach do oferty firmy trafiło wiele nowych, innowacyjnych produktów, m.in. nowa gama urządzeń wielofunkcyjnych A4 oraz A3, urządzenia wysokonakładowe, a także interaktywne monitory, Big Pad 4K. Poza tym już niedługo w regularnej sprzedaży pojawią się monitory pracujące w środowisku 8K (ich premiera miała miejsce podczas tegorocznych targów ISE), rozwiązania z zakresu Point of Sale czy też Skywell – innowacyjny generator wody pitnej, pozyskiwanej bezpośrednio z atmosfery.

Rynek nowoczesnych urządzeń i technologii nieustannie się rozwija, w związku z czym oczekiwania klientów także rosną. Nowy Program Partnerski Sharp gwarantuje dostęp do innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań, którym towarzyszą programy wspomagające prowadzenie skutecznej sprzedaży i biznesu (m.in. platforma internetowa, szkolenia online oraz w showroomie Sharp, wszechstronne wsparcie marketingowe etc.).

Program Partnerski Sharp kierujemy głównie do tych firm, które chcą rozwijać swoją lokalną działalność biznesową i poszukują nowych możliwości – podkreśla Rafał Szarzyński, Country Sales & Marketing Manager Sharp CEE. – Głównym celem strategii Sharp jest dostarczanie Partnerom całkiem nowych produktów i rozwiązań. Kluczowe dla nas jest, aby nasi Partnerzy zdobywali kompetencje zarówno w obszarach sprzedaży, jak i serwisu. Tworzymy nowe kanały, które umożliwią dostarczanie oferowanych przez nas rozwiązań do jeszcze większej niż dotychczas liczby klientów.

Sharp rekrutuje obecnie partnerów do trzech głównych kanałów sprzedaży rozwiązań biznesowych: Office Solutions, Visual Solutions oraz POS (Point Of Sales).

Więcej informacji, dotyczących programu i oferty biznesowej Sharp, można znaleźć

na stronie www.rekrutacjab2b.sharp.pl

Kontakt

Marzena Szulc
PR & Communication Manager CEE
marzena.szulc@sharp.eu

Media społecznościowe