Kontakt

Sharp rozpoczyna sprzedaż największego na świecie dostępnego w regularnej sprzedaży monitora do konstrukcji ścian wideo

Warszawa, 23.11.2017
Sharp Electronics CEE ogłasza, że niepowtarzalny, 70-calowy monitor bezszwowy do konstrukcji ścian wideo jest już dostępny w sprzedaży. Przyciągający uwagę model PN-V701 to największy monitor tego typu na rynku. Urządzenie stanowi najnowszy dodatek do serii Sharp PN-V, znanej ze skuteczności w sprzedaży dóbr luksusowych oraz z zastosowań w węzłach transportowych. Monitory tej serii cechuje duża jasność oraz niezawodność w trybie pracy 24/7.

Większy rozmiar monitora pozwala zmniejszyć liczbę urządzeń tworzących dużą ścianę, a więc również liczbę ramek przerywających obraz. Na przykład do ułożenia ściany wideo o przekątnej 118 cali (3 m) wystarczy użyć trzech 70-calowych monitorów zainstalowanych pionowo zamiast czterech 55-calowych modeli zamontowanych w orientacji poziomej.

Pomimo rozmiaru urządzenia technologia podświetlenia LED o wysokiej jasności pozwala na zastosowanie cienkich, lecz wytrzymałych ramek, które są praktycznie niewidoczne na obrazie. Niewielki ciężar urządzenia ułatwia jego przenoszenie i instalację.

Monitor full-HD PN-V701 zapewnia wyjątkowo dobrą jakość obrazu i dokładność odwzorowania barw dzięki zastosowaniu opracowanej przez Sharp technologii UV2A oraz technologii kalibracji Advanced UCCT (Uniform Colour Calibration Technology). Ta ostatnia, również stworzona przez Sharp, pozwala rozwiązać kilka problemów właściwych tradycyjnym ścianom wideo, niwelując różnice w barwach i jasności między pikselami, a tym samym zapewniając idealnie harmonijny obraz na całej powierzchni ekranu.

Model PN-V701 to pierwszy z nowej monitorów bezszwowych Sharp, który jest wyposażony we wbudowane gniazdo Mini OPS, pozwalające na łatwiejsze zintegrowanie urządzenia z pełną gamą zastosowań. Opcjonalny moduł HDBaseT zapewnia proste rozwiązanie przesyłania sygnału na odległość między monitorem a urządzeniami HDMI oraz wyklucza potrzebę używania przewodów czy nieestetycznych zasilaczy, co doskonale sprawdza się w witrynach sklepowych.

70-calowa ściana wideo PN-V701 jest dostępna u przedstawicieli Sharp i ich partnerów. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.sharp.pl.

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Media społecznościowe