Kontakt

Sharp rozszerza ofertę kolorowych urządzeń A3 o dwa nowe zaawansowane urządzenia wielofunkcyjne przeznaczone do druku wysokonakładowego.

Warszawa, 09.03.2021
Firma Sharp poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty dwóch nowych modeli kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych. Urządzenia MX-8081 i MX-7081 oferują szereg funkcji zwiększających produktywność i wydajność, najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia oraz zaawansowane funkcje, wspomagające prace z dokumentami w połączeniu z prostym w obsłudze interfejsem użytkownika. MX-8081 i MX-7081 zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnym, wysokonakładowym druku w środowiskach korporacyjnych.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Sharp oferują zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed złośliwymi atakami czy możliwość samonaprawy (tzw. „self-healing”) oprogramowania systemowego, które zabezpieczają sprzęt oraz przechowywane w nich dane. Najwyższy poziom ochrony zapewnia możliwość wskazania aplikacji i procesów, które będą miały dostęp do urządzeń.  Dodatkowo, administratorzy mogą centralnie zarządzać użytkownikami oraz określać politykę dostępu do maszyn za pomocą Active Directory® Group Policy.

Modele MX-8081 i MX-7081 wyposażono w doceniany przez użytkowników, łatwy w obsłudze interfejs, dostępny na ekranie dotykowym LCD o przekątnej 10,1 cala, wspólny dla całej linii urządzeń Sharp. Dzięki temu osoby, które już miały do czynienia z urządzeniami Sharp mogą w znajomy sobie sposób je obsługiwać. Łatwy dostęp do powszechnie używanych usług w chmurze, takich jak Dropbox, Microsoft OneDrive® for Business, SharePoint® Online, Box i Google Drive™, jeszcze bardziej usprawnia pracę.

​​​​​​​„Jesteśmy dumni, że dzięki naszej wiodącej technologii, wykorzystanej w naszych urządzeniach wielofunkcyjnych, możemy wspomóc środowiska korporacyjne w codziennej pracy, zapewniając szybki, wysokonakładowy druk kolorowy oraz automatyzację procesów obsługi dokumentów. Dzięki posiadanym przez urządzenia MX-8081 i MX-7081 zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa oraz łatwej obsłudze, możliwe jest osiągnięcie maksymalnej wydajności przy zachowaniu najwyższych standardów ochrony danych.”   - powiedział Szymon Trela, Senior Product Manager CEE

Nowe modele pozwalają na sprawne wykonywanie zadań dzięki szybkości drukowania do 80 stron na minutę oraz szybkości skanowania do 120 stron na minutę jednostronnie i 240 stron na minutę dwustronnie. Są one  wyposażone w wysoce wydajny, jednoprzebiegowy podajnik dokumentów na 300 arkuszy, który  jest idealnym rozwiązaniem do szybkiej digitalizacji dużych nakładów papierowych dokumentów.

Maksymalna pojemność papieru urządzenia wynosi 8 500 arkuszy, które mogą być  pobierane z różnych podajników, co pozwala użytkownikom na korzystanie z różnorodnych rodzajów papieru o gramaturach do 300 g/m². Urządzenia mogą dodatkowo skanować dokumenty do edytowalnych formatów takich jak Word, Excel i Power Point, wykorzystując wbudowany moduł OCR. Nową funkcją jest wykrywanie podwójnego pobierania dokumentów, która zapobiega zacięciom w podajniku dokumentów i jeszcze bardziej zwiększa niezawodność.

Kontakt

Urszula Rost
Marketing & Communications Specialist CEE
urszula.rost@sharp.eu

Media społecznościowe