Kontakt

Informacja prasowa

Sharp umacnia pozycję na rynku Managed Workflow Services

Warszawa, 11.02.2016

Sharp zyskał status ważnego gracza w ocenie opublikowanej przez International Data Corporation (IDC) 2015, dotyczącej Managed Workflow Services wśród zachodnioeuropejskich firm świadczących usługi z zakresu druku i obiegu dokumentów. IDC zwróciła uwagę na duże możliwości technologiczne firmy Sharp na tym szybko rozwijającym się rynku.

IDC MarketScape: Western Europe Managed Workflow Services 2015 Hardcopy Vendor Assessment — Building on MPDS to pierwsza ocena IDC usługodawców działających na rynku Managed Workflow Services.

W IDC zauważono naszą przełomową wizję oraz silną strategię pozwalającą na jej realizację, dzięki połączeniu możliwości oferowania rozwiązań Document i Visual Solutions oraz aplikacji w chmurze.  – powiedział Jason Cort, Director Product Planning and Marketing, Sharp Information Systems.

Obecnie koncentrujemy się na realizacji nowej strategii i dużo inwestujemy w ludzi, aby zmieniać sposób, w jaki firmy wykorzystują informacje. Wyróżnienie to jest dla nas naprawdę wartościowe, ponieważ dzięki niemu klienci otrzymają informację na temat tego, co można osiągnąć dzięki nowemu typowi usług.

W listopadzie 2015 r. firma Sharp wprowadziła na rynek nowy pakiet usług Optimised Software Solutions, które są oferowane z urządzeniami wielofunkcyjnymi. Była to odpowiedź na rosnący popyt na jeszcze lepsze sposoby zarządzania i kontroli nad drukiem i dokumentem. Portfolio Sharp Optimised Software Solutions oferuje oprogramowanie do zarządzania drukiem (Output Management), obiegu dokumentów (Capture Workflow) oraz pracy mobilnej (Mobile Working), którego celem jest optymalizacja procesów firmy, poprawa wydajności oraz pomoc przedsiębiorstwom w odzyskaniu kontroli nad dokumentami i wykorzystaniem urządzeń drukujących.

Media społecznościowe