Kontakt

Sharp wprowadza na rynek dwa wysokonakładowe MFP A3 o dużej prędkości druku

Warszawa, 14.01.2019
Firma Sharp ogłosiła, że jej oferta zaawansowanych, monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych drukujących w formacie A3 została poszerzona o nowe modele: MX-M7570 i MX-M6570. Wysokonakładowe biurowe MFP posiadają te same zaawansowane funkcje zarządzania przepływem zadań, co modele A3 najnowszej generacji, a ponadto oferują dodatkowe, zaawansowane opcje, umożliwiające firmom tworzenie we własnym zakresie dużych nakładów profesjonalnie wykończonych dokumentów.

Modele MX-M7570 i MX-M6570 charakteryzuje szeroki zakres opcji podawania papieru i obróbki końcowej, co gwarantuje wysoką jakość wykończenia różnych rodzajów dokumentów. Dzięki maksymalnej pojemności 6.700 arkuszy i możliwości drukowania w trybie ciągłym, te trwałe urządzenia idealnie sprawdzają się tam, gdzie duża ilość wytwarzanych dokumentów wymaga wysokiej prędkości drukowania. Nie trzeba przerywać drukowania nawet wtedy, kiedy konieczna jest wymiana tonera.

Nowe modele umożliwiają drukowanie do 75 stron na minutę, a ponadto wyposażono je w intuicyjne i pomocne funkcje zwiększające produktywność, takie jak łatwy w obsłudze ekran dotykowy LCD 10.1”, który można zaprogramować według indywidualnych potrzeb, a także czujnik ruchu, który sprawia, że urządzenie reaguje na zbliżającego się użytkownika i jest od razu gotowe do pracy. Dzięki wprowadzeniu wspólnego interfejsu w urządzeniach A3 firmy Sharp, obsługa urządzeń kolorowych i czarno-białych przez użytkownika i administratora odbywa się w podobny sposób.

Modele MX-M7570 i MX-M6570 sprzyjają elastycznemu trybowi pracy i poszerzają możliwości związane z przepływem zadań, co jest szczególnie istotne z puntu widzenia pracowników mobilnych, a ponadto eliminują ograniczenia związane z formatem plików dzięki bezpośredniemu drukowaniu plików MS Office z urządzeń USB. Funkcja OCR umożliwia również szybką i prostą digitalizację skanowanych dokumentów oraz przekształcanie ich w pliki Microsoft Office i PDF, które można edytować i przeszukiwać.

Urządzenia MFP można również łatwo zintegrować z istniejącymi aplikacjami działającymi w sieci, usługami mobilnymi i publicznymi usługami w chmurze. Bezpieczne udostępnianie informacji i uzyskiwanie do nich dostępu w dowolnym miejscu i czasie pozwala zoptymalizować produktywność zespołu.

Pracę w chmurze zapewnia łatwy dostęp do popularnych usług, takich jak Microsoft OneDrive® dla firm, SharePoint® Online, Box , Google Drive™ i Sharp Cloud Portal Office za pośrednictwem funkcji Cloud Connect.

Szymon Trela, Senior Product Manager CEE, komentuje: „Modele MX-M7570 i MX-M6570 zaprojektowaliśmy w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, priorytetowo traktując bezproblemową integrację i łatwość obsługi w przypadku dużych nakładów. Położyliśmy nacisk na funkcje, które mają dla firm największe znaczenie, w związku z czym nasze nowe urządzenia wielofunkcyjne A3 są w stanie ułatwiać codzienne funkcjonowanie biur naszych klientów, współtworząc bardziej wydajne środowisko pracy”.

Aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo, urządzenia wyposażono w unikalne, wielopoziomowe narzędzia bezpieczeństwa, opracowane przez Sharp, które umożliwiają firmom ochronę danych podczas ich przechowywania, skanowania i drukowania. Urządzenia wielofunkcyjne są standardowo wyposażone w funkcję druku podążającego bez konieczności instalacji serwera, dzięki czemu użytkownicy mogą przechowywać zadania drukowania i zwalniać je w dowolnym momencie po uwierzytelnieniu. Oznacza to, że dokumenty zostają wydrukowane dopiero wtedy, gdy uprawniony użytkownik stoi przy urządzeniu. Poufne dokumenty nie czekają na podajniku, aż odbierze je uprawniona osoba.

Modele MX-M7570 i MX-M6570 są już dostępne w sprzedaży.

Więcej informacji: www.sharp.pl

Kontakt

Marzena Szulc
PR & Communication Manager CEE
marzena.szulc@sharp.eu

Media społecznościowe