Kontakt

Informacja prasowa

Sharp wprowadza na rynek systemy do druku produkcyjnego obsługujące Fiery®

Warszawa, 16.08.2016
Sharp Electronics CEE wprowadza dziś na rynek pierwsze systemy do czarno-białego druku produkcyjnego umożliwiające obsługę oprogramowania Fiery® Command WorkStation. Nowe urządzenia dają osobom zarządzającym wydrukiem pełną kontrolę nad przepływem zadań dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi użytkownika. Modele MX-M1205 i MX-M1055 o dużej prędkości wyposażono w narzędzie One-Touch Fiery® Gateway Key, łączące użytkowników bezpośrednio z Command WorkStation, bez konieczności używania dodatkowego sprzętu.

Modele MX-M1205 i MX-M1055 są łatwiejsze w obsłudze dzięki możliwemu do personalizacji ekranowi dotykowemu LCD 15.4’’, który działa dokładnie tak, jak ekran smartfona czy tabletu, a także dzięki możliwości uzupełniania tonera bez przerywania drukowania i pełnej obsłudze urządzenia od przodu. Są również zaprojektowane tak, by pomóc w wykonywaniu zadań na czas i utrzymaniu jak najwyższej jakości wydruku. Nowe modele do druku czarno-białego, dostępne w wersjach o prędkości drukowania 120 i 105 stron na minutę, posiadają również ulepszone funkcje ochrony danych, zaktualizowane oprogramowanie zarządzania zadaniami oraz pełną gamę funkcji wykańczania dokumentów dla osiągnięcia profesjonalnych rezultatów.

 Nowy panel dostępu zdalnego umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami urządzenia bezpośrednio z komputera. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że praca staje się szybsza i łatwiejsza, a okresy przestoju ograniczone do minimum.

- Punkty druku profesjonalnego oraz centralne działy reprodukcji potrzebują urządzeń do druku cyfrowego, które są niezawodne i gwarantują stałą, wysoką wydajność, niezbędną w najbardziej wymagających zadaniach. Nowe modele MX-M1205 i MX-M1055 zapewniają zaawansowane zarządzanie wydrukiem i większą produktywność oraz pozwalają osobom zarządzającym wydrukiem na szybsze i łatwiejsze wykonywanie większej ilości zadań wysokonakładowych – mówi Szymon Trela, Product Manager w Sharp Electronics CEE.

​​​​​​​Użytkownicy mogą również łatwo dostosowywać interfejs modeli MX-M1205 i MX-M1055 do swoich potrzeb, a także zmieniać pozycję klawiatury, by zapewnić jej najwygodniejsze położenie, co pozwala na płynne i łatwe użytkowanie urządzenia. Szeroki wachlarz opcji wykańczania dokumentów, takich jak tworzenie broszur, zszywanie, dziurkowanie, także z wykorzystaniem GBC SmartPunch, pozwala na uzyskanie profesjonalnych rezultatów. Modele MX-M1205 i MX-M1055 są dostępne u partnerów Sharp w całej Europie.

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Media społecznościowe