Kontakt

Informacja prasowa

Sharp wyróżniony 6 nagrodami BLI

Warszawa, 10.08.2015

W najnowszej edycji Buyers Laboratory LLC (BLI) Summer 2015 Pick Awards firma Sharp otrzymała aż sześć nagród, w tym za Wyjątkowe Osiągniecie w Dziedzinie Efektywności Energetycznej (Outstanding Achievement in Energy Efficiency).

- Zwycięskie urządzenia Sharp są dowodem na to, że niski koszt nie musi oznaczać rezygnacji z wysokiej wydajności. –  powiedział George Mikolay, Senior Product Editor odpowiedzialny za segment A3 kopiarek/ urządzeń wielofunkcyjnych w BLI. - Wyróżnione modele oferują najniższy koszt spośród podobnych urządzeń i udowodniły swoją niezawodność  wykonując prawie 1 milion różnych wydruków. Ich innowacyjne funkcje, takie jak drukowanie tandemowe, zintegrowana klawiatura, Sharp Cloud Portal Office, a w przypadku serii Pro integracja panelu z EFI Fiery Command WorkStation oraz możliwość drukowania broszur z pełnym zadrukiem sprawiają, że ciężko o lepszą wartość na rynku. - dodał.

- Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że BLI doceniło najwyższą jakość naszych produktów.. Nieustannie doskonalimy nasze rozwiązania i dążymy do tego by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów z branży druku.– powiedział Szymon Trela, Product Manager CEE, Sharp Electronics Europe.

Buyers Laboratory Inc. jest niezależnym, wiodącym ośrodkiem, który od ponad 45 lat przeprowadza testy urządzeń biurowych i monitoruje rynek produktów dedykowanych firmom. Przyznawane co pół roku nagrody są wynikiem drobiazgowych testów sprzętu i oprogramowania w celu sprawdzenia najważniejszych parametrów i opracowania kompleksowego kompendium informacji dla kupujących. Nagrody Pick przyznawane są wyłącznie produktom o wyróżniającej się wydajności. Nagrody Achievement potwierdzają natomiast cechy takie jak innowacyjność, efektywność, niezawodność oraz wartość.

Lista urządzeń nagrodzonych  BLI Summer 2015 Pick Awards:

Wyróżnienia dla urządzeń MFP A3:

- MX-M564N

  • Wyróżniające się czarno-białe podstawowe urządzenie wielofunkcyjne A3 51-60 str. /min. (Outstanding Entry-Level monochrome MFP A3)

- MX-M754N

  • Wyróżniające się czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne A3 71-80 str./min. (Outstanding monochrome MFP A3)

- MX-6500N z EFI Fiery MX-PE10 (seria PRO)

  • Wyróżniające się kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 61-70 str./min. (Outstanding colour MFP A3)

MX-7500N z EFI Fiery MX-PE10 (seria PRO)

  • Wyróżniające się kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 71-80 str./min. (Outstanding colour MFP A3) 

Wyróżnienia dla urządzenia MFP A4:

- Sharp MX-C301W

  • Wyróżniające się urządzenie wielofunkcyjne dla małych i średnich grup roboczych (Outstanding Colour MFP for Small to Mid-Size Workgroups)
  • Wyjątkowe Osiągniecie w Dziedzinie Efektywności Energetycznej (Outstanding Achievement Award for Energy Efficiency)

Media społecznościowe